Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF

Dzwonicie, piszecie, pytacie - czy organizujemy w najbliższym czasie kolejne edycje naszych sztandarowych imprez – Turnieju Noworocznego,czy Halowego Pucharu Fanów. Mamy wam w tym temacie coś do …

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!

PUCHAR FANÓW - JAKIE TO ROZGRYWKI ?

 

OPIS TURNIEJU

Puchar Fanów to amatorski turniej piłkarski organizowana na najwyższym poziomie, skierowany do drużyn podwórkowych, studenckich, uczelnianych, stowarzyszeń sportowych, zespołów firmowych. W imprezie mogą brać udział drużyny z różnych rozgrywek amatorskich w Warszawie, okolic a nawet te z dalekich regionów Polski.

Puchar Fanów to zawody zespołów sześcioosobowych (5+bramkarz) rozgrywane na sztucznej trawie w okresie letnim, zawsze pod koniec czerwca.  Tradycyjnie turniej organizowany jest przez Amatorska Ligę Szóstek Piłkarskich - LIGA FANÓW a areną zmagań będzie wysokiej klasy obiekt mieszczący się przy szkole im Michała Konarskiego w Warszawie - ul. Okopowa 55A. Sztuczna trawa na boisku posiada wszelkie certyfikaty FIFA a sam obiekt przeznaczony jest do organizacji dużych imprez sportowych i widowiskowych.

Ze względu, że w turnieju bierze udział blisko 30 zespołów a same zawody rozgrywane są w jeden dzień nie ma losowania grup, drużyna, która zgłosi chęć gry w danym przedziale czasowym zostanie automatycznie dołączona do danej grupy. Spotkania prowadzone są przez przeszkolonych sędziów według aktualnych przepisów PZPN z drobnymi zmianami potrzebnymi do sprawnego przeprowadzenia rozgrywek. Dokładamy wszelkich starań, by czas spędzony na turnieju był dla Was wspaniałym przeżyciem.

 

AKTUALNA OFERTA

Jeśli Kochacie piłkę nożną, lubicie grać ze znajomymi na sztucznej trawie, nie wyobrażasz sobie życia bez sportowej rywalizacji i chcesz przeżyć fantastyczną zabawę a przy tym powalczyć o cenne nagrody to mamy już dla was aktualną ofertę 5 edycji Pucharu Fanów 2017 - Zobacz TUTAJ

 

CO GWARANTUJEMYPuchar Fanów 1

 • Atrakcyjne nagrody dla najlepszych zespołów
 • Obiekt Piłkarski z certyfikatem FIFA
 • Video relację z meczów turnieju
 • Wywiady z uczestnikami zawodów
 • Profesjonalną fotogalerię zdjęć z turnieju, zdjęcia drużynowe i indywidualne
 • Mecze grupowe rozgrywane zazwyczaj są w ciągu kilku minut
 • Rywalizację drużyny z niemal całej Polski
 • Komfortowe warunki do gry
 • Zabezpieczenie Medyczne
 • Spikera
 • Wodę mineralną podczas każdego spotkania

 

WPISOWE, NAGRODY

Wpisowe za udział w Pucharze Fanów wynosi jedynie 320zł od drużyny. Tryb i sposób zapłaty organizator przekaże każdej zgłaszającej się drużynie. Zespół, która nie wpłaci wpisowego w wyznaczonym terminie nie zostanie dopuszczony do udziału w rozgrywkach.

 • I miejsce - voucher 1.000 PLN do wykorzystania w sklepie ZINA + Puchar, medale
 • II miejsce - Puchar + medale
 • III miejsce - Puchar + medale
 • Puchar Fair Play
 • Najlepszy zawodnik - statuetka, sprzęt sportowy
 • Najlepszy bramkarz - statuetka, sprzęt sportowy
 • Najlepszy strzelec - statuetka, sprzęt sportowy

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

Zawody rozgrywane są co roku w okresie letnim ( koniec czerwca ) w Warszawie. Ze względu na fakt, iż w turnieju bierze udział nawet 30 zespołów a same zawody rozgrywane są w jeden dzień nie ma losowania grup. Drużyna, która zgłosi chęć gry w danym przedziale czasowym zostaje dołączona do konkretnej grupy. Miejsce rozgrywek: WARSZAWA (Polska) - ul. Okopowa  55A
Gry Eliminacyjne w grupach

 • Grupa A, B, C - w godzinach 08:00 - 12:00
 • Grupa D, E, F - w godzinach 12:00 - 16:00

Finały

 • Faza pucharowa w godzinach 16:30 - 20:00

Wszystkie spotkania w turnieju będą trwały 1x15 minut. Każda drużyna ma zagwarantowane 4 spotkanie w grupie i aż 4 w fazie pucharowej do samego finału. Zespoły mają możliwość zadeklarowania preferowanych godzin gier eliminacyjnych.

 

REGULAMIN ROZGRYWEK

Każda drużyna przystępująca do rozgrywkę Pucharu Fanów powinna zapoznać się z jego regulaminem, tak aby wszyscy wiedzieli jak gramy, jakie są przewidziane kary za przewinienia. Link to regulaminu znajdziecie TUTAJ

 

LOKALIZACJA

Spotkania rozgrywane są na pełnowymiarowym obiekcie sportowym mieszczącym się w Warszawie na ul. Okopowej 55A. Jest to kompleks sportowy szkoły im Michała Konarskiego posiadające wszelkie certyfikaty FIFA. Samo boisko podczas turnieju podzielone jest na 3 sektory o wymiarach 48x28 z bramkami z bramkami 5x2 metra. Zawody prowadzone są równolegle na wszystkich 3 sektorach.

 

FORMUŁA ZAWODÓW

Zawody rozgrywane są w jeden dzień a zespoły podzielone są na 6 grup 5 drużynowych.

 • Awans do 1/8 finału wywalczą dwie najlepsze drużyny z każdej z grup i 3 z najlepszym bilansem z 3 miejsc.
 • Czas trwania spotkania: 1x15
 • Aktualne przepisy PZPN
 • Szacowana ilość drużyn: 30
 • Wymiary boiska: 48 x 28 metrów

 

HISTORIA ROZGRYWEK

Historia rozgrywek Pucharu Fanów sięga roku 2012. Na starcie pierwszej edycji zobaczyliśmy aż 32 zespoły a same zawody były przeprowadzone na nawierzchni dywanowej z lekkimi przepisami futsalu. Po rocznej przerwie nastąpiła zmiana nie tylko lokalizacji i nawierzchni ale także formuły. Turniej został przeniesiony na nowo powstały obiekt piłkarski mieszczący się w szkole im Michała Konarskiego w Warszawie - ul. Okopowa 55A. W 2014 roku w zawodach startują 20 ekip, a poziom sportowy imprezy rośnie. W 2015 i 2016 o tytuł walczyło już 24 zespołów ale liczba chętnych byłą dużo większa. Od 2017 roku postanowiliśmy podzielić kompleks sportowy na 3 sektory i mammy nadzieje przyjść aż 30 drużyn.

Z roku na rok Liga Fanów stara się o fachową organizację i coraz ciekawszą obsadę zawodów. Zawsze liczymy, że kolejna edycja naszej imprezy będzie lepsza od poprzedniej zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym.

OBECNI ZWYCIĘZCY HALOWEGO PUCHARU FANÓWPuchar Fanów 2

 1. 2012 - Bordo
 2. 2014 - Cosa Nostra
 3. 2015 - FC Natolin
 4. 2016 - Cosa Nostra
 5. 2017 - ?

 

ZGŁOSZENIA

Aby zgłosić drużynę do Turnieju Piłkarskiego należy skontaktować się z organizatorem zawodów na :

W opisie maila prośba o podanie informacji o nazwie drużyny, telefonie kontaktowym do kapitana i swoje preferencje meczowe dla rozgrywek grupowych. Drużyna zostaje zatwierdzona do rozgrywek po wstępnej akceptacji organizatora oraz opłaceniu wpisowego. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20 czerwca 2017 r. Termin płatności wpisowego najpóźniej do dnia 22 czerwca 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Ze względu na ogólnopolski charakter Turnieju zostało wystawione na portalu społecznościom wydarzenie - TUTAJ
Klikając "wezmę udział" będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z całą imprezą. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator Pucharu Fanów zastrzega sobie iż, nie ponosi odpowiedzialności cywilnej ani prawnej za wszelkie kradzieże podczas trwania imprezy oraz kontuzje poniesione przez uczestników podczas zawodów. Każdemu uczestnikowi rozgrywek znane są zasady gry w piłkę nożną i każdy uczestnik gry ma pełną świadomość, że może nabawić się kontuzji w trakcie gry. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału zawodnika w rozgrywkach piłkarskich, oraz skutki wypadków przed, po i w czasie gry. Każdy zawodnik gra na swoją odpowiedzialność. Zaleca się uczestnikom rozgrywek w celu ochrony ubezpieczeniowej zawarcie ubezpieczenia od NNW. W rozgrywkach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie, które ukończyły 18 lat. W przypadku gry niepełnoletniego zawodnika odpowiedzialność spoczywa na kapitanie drużyny, który winien dysponować stosowną zgodą od przedstawicieli ustawowych małoletniego

Kapitan zobowiązuje się niezwłocznie do przekazania treści Regulaminu członkom drużyny. Każdy z zawodników może zgłosić swoje uwagi do Regulaminu Rozgrywek przed turniejem bezpośrednio do organizatora lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zgłoszenie do rozgrywek i brak zgłoszonych uwag do Regulaminu przez zawodnika oznacza pełną akceptację Regulaminu i nakłada obowiązek jego przestrzegania przez uczestników rozgrywek.

 

Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki