II Liga

III Liga

Regulamin Strzelcy
Zamknij

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników każdy z nich otrzymuje taką samą nagrodę i to samo wyróżnienie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Ranking wydarzeń: Wszystkie wydarzenia

Bramka


Poz.   Nazwa Zespół Bramka
1 Łukasz Majewski Łukasz Majewski FC Melange  1
- Michał Lewandowski Michał Lewandowski Old Eagles Koło  1
- Maciej Sidorowicz Maciej Sidorowicz AnonyMMous!  1
- Krzysztof Biały Krzysztof Biały FC Melange  1
- Łukasz Wełpa Łukasz Wełpa FC Melange  1

6 - kolejki


Poz.   Nazwa Zespół 6 - kolejki
1 Kamil Tarapacz Kamil Tarapacz AnonyMMous!  1
- Krzysztof Banaszek Krzysztof Banaszek Ganadores  1
- Michał Lewandowski Michał Lewandowski Old Eagles Koło  1
- Maciej Sidorowicz Maciej Sidorowicz AnonyMMous!  1
- Michał Pudło Michał Pudło Mocno Wola  1

Bramka stracona


Poz.   Nazwa Zespół Bramka stracona
1 Sebastian Kowalewski Sebastian Kowalewski FC Górka  1
2 Norbert Skórski Norbert Skórski Białowieska  2
- Konrad Litwiniuk Konrad Litwiniuk FC Górka  2
4 Marcin Maj Marcin Maj FC Górka  3
5 Kajetan Ciećwierz Kajetan Ciećwierz ALPAN  4

SuperStar


Poz.   Nazwa Zespół SuperStar
1 Łukasz Bednarski Łukasz Bednarski AnonyMMous!  1
- Rafał Dębski Rafał Dębski ALPAN  1
- Dawid Zaleśny Dawid Zaleśny Ganadores  1
- Patryk Stachowiak Patryk Stachowiak FC Ulrychów  1
- Tomasz Adamczyk Tomasz Adamczyk Ganadores  1

Asysta


Poz.   Nazwa Zespół Asysta
1 Łukasz Majewski Łukasz Majewski FC Melange  1
- Łukasz Bednarski Łukasz Bednarski AnonyMMous!  1
- Sebastian  Dominiak Sebastian Dominiak FC Melange  1
- Tomasz Konecki Tomasz Konecki Złączeni  1
- Sylwester Madej Sylwester Madej Old Eagles Koło  1

Żółta kartka


Poz.   Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Łukasz Szymański Łukasz Szymański AnonyMMous!  1
- Łukasz Bednarski Łukasz Bednarski AnonyMMous!  1
- Piotr Kawka Piotr Kawka Ganadores  1
- Kuba Domrzalski Kuba Domrzalski Złączeni  1
- Rafał Cybulski Rafał Cybulski Ganadores  1

Czerwona kartka


Poz.   Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Rafał Dębski Rafał Dębski ALPAN  1
- Kamil Lubański Kamil Lubański Old Eagles Koło  1
- Dominik Malinowski Dominik Malinowski Mocno Wola  1
4 Adrian Krzyżański Adrian Krzyżański Mocno Wola  3
 
Wybierz kolejkę:
5 3

EKSTRAKLASA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
2 0

II LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
3 0

III LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
4 1

IV LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
5 0

V LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki