Wczytuję...

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

#FANTYP NAGRODY!

Zabawa w FAN-typa przyjęła się znakomicie. Średnio co tydzień bawi się z nami ponad 70 osób. Ale chcemy by było ich jeszcze więcej, dlatego postanowiliśmy przyznawać dodatkowe nagrody. Komu…

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
#FANTYP NAGRODY!

GALOWE WRĘCZENIE NAGRÓD W LIDZE FANÓW

25
Cze

Piłkarski sezon 2017/2018 w Lidze Fanów już za nami! Miliony strzałów, tysiące akcji, setki bramek, dziesiątki piłkarzy i jedna miłość - piłka nożna! Liga Fanów jak co roku była bardzo emocjonująca i pasjonująca. Walka o miejsca na podium trwała do ostatnich minut, a o ostatecznych rezultatach decydowały detale. Wszyscy nie mogą się już doczekać kolejnego sezonu, ponieważ już teraz wiemy, że będzie jeszcze lepszy od zakończonego.

GALOWE WRĘCZENIE NAGRÓD W LIDZE FANÓW

Mimo że obecnie mamy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to cały piątkowy wieczór był podporządkowany jednemu wydarzeniu - rozdaniu nagród za ostatni sezon w Lidze Fanów. Ceremonia miała miejsce w restauracji Sport Bar przy ul. Łazienkowskiej 3. Na galę przybyło blisko 200 osób, byli zawodnicy z rodzinami, przyjaciele, fani i oczywiście organizatorzy. Wystartowaliśmy chwilę po godzinie 19:00, zaczynając od dekoracji najlepszych drużyn i zawodników z piątego poziomu zaawansowania.

Samo zakończenie nie różniło się wiele od tych, w których wielu z Was miało już okazję uczestniczyć. Nagrody czekały na wszystkie drużyny, bo od zawsze wychodzimy z założenia, że grać w piłkę można lepiej lub gorzej, ale wszyscy wkładacie w to identyczną energię, którą należy docenić. Oczywiście nie zabrakło też nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników, strzelców, asystentów, kanadyjczyków czy bramkarzy a oprócz tego - jak co roku - przygotowaliśmy quizy, w których uczestnicy mogli się popisać swoją wiedzą na temat Ligi Fanów i wygrać szaliki Legii Warszawa. Łącznie tego dnia rozdaliśmy 150 szalików stołecznej drużyny! A nie brakowało również medali, nagród rzeczowych czy voucherów do sklepu sportowego Zina.

Za nami świetna impreza, na której mogliśmy nie tylko trochę poświętować, ale też wspólnie się pobawić i zintegrować. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wspólnie spędzić piątkowy wieczór, ponieważ to Wy – zawodnicy, tworzycie NASZĄ Ligę! Czekamy z niecierpliwością na kolejny sezon, gdzie szykujemy dla Was mnóstwo nowości. Możecie być pewni, że Liga Fanów znów wskoczy na wyższy poziom i warto być częścią tego piłkarskiego projektu.

Do zobaczenie za 3 miesiące. Odpoczywajcie, ładujecie akumulatory i widzimy się we wrześniu!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi