Wczytuję...

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

#FANTYP NAGRODY!

Zabawa w FAN-typa przyjęła się znakomicie. Średnio co tydzień bawi się z nami ponad 70 osób. Ale chcemy by było ich jeszcze więcej, dlatego postanowiliśmy przyznawać dodatkowe nagrody. Komu…

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
#FANTYP NAGRODY!

FC MELANGE I ICH KLIP REKLAMOWY!

12
Cze

Z udziału w Lidze Fanów płyną niezliczone korzyści. Ale nie spodziewaliśmy się, że jedna z naszych drużyn będzie miała możliwość udziału w ogólnopolskiej reklamie piwa, którą zobaczą miliony Polaków. Historia pisze się na naszych oczach! Sami zobaczcie w czym jest rzecz!

FC MELANGE I ICH KLIP REKLAMOWY!

Są w telewizji, na billbordach, w ulotkach reklamowych, rozdają autografy, pozują do zdjęć z przypadkowymi osobami - tak, tak! To nie jest science-fiction, tylko mała część tego, co dzieje się obecnie wokół zawodników FC Melange! Jak się okazało - ich zamiłowanie do futbolu oraz do złocistego trunku zaprocentowało być może przygodą życia i udziale w reklamie piwa Perlenbacher. Jak do tego doszło? Jakie były kulisy? Oddajmy głos kapitanowi Melanżu - Danielowi Kowalskiemu:

"Pod koniec kwietnia na facebookowy fanpage FC Melange zgłosiła się do nas agencja reklamowa GPD z informacją , że poszukują grupy przyjaciół lubiących kibicować, grać w piłkę i pić piwo, do reklamy złocistego trunku. Ponieważ spełnialiśmy wszystkie kryteria, chętnie się zgodziliśmy. Po kilku dniach zjawiła się w domu jednego z nas ekipa filmowa wraz z menadżerem i przystąpiliśmy do negocjacji warunków. Nasze były jasne - w reklamie ma się pojawić nazwa naszego zespołu oraz ma być wspomniana Liga Fanów. Za wynagrodzenie z udziału nie kupiliśmy sobie nowych aut, ale jedno z nich udało się chociaż naprawić (śmiech). Efekty można było oglądać na billboardach umieszczonych na ścianach sklepów LIDL, a także w telewizji oraz na youtube. Sami zapamiętamy to jako świetną przygodę, gdyż samo kręcenie reklamy było doskonałą zabawą. Najpierw trzy godziny graliśmy wewnętrzny sparing (z czego powstało ok. 15 sekund materiału w TV....) a potem oddaliśmy się naszej drugiej pasji - kibicowaniu i piciu schłodzonego trunku - co zostało również zostało zarejestrowane przez kamery. Przez 95% czasu proszono nas o bycie absolutnie naturalnym, tylko krótkie kwestie były wyreżyserowane. Sodówka nie uderzyła do głowy i od września wracamy jak co roku od 8 lat na Estadio de Grenady!"

A tutaj możecie zobaczyć filmik z udziałem chłopaków TUTAJ - Trzeba przyznać, że wypadli bardzo fajnie, naturalnie i jest nam miło, że nie zapomnieli o naszych rozgrywkach. A może to nie koniec ich telewizyjnej przygody? O ile tutaj stawiamy znak zapytania, to bardzo się cieszymy, że przy ich udziale w Lidze Fanów możemy postawić wykrzyknik. Brawo Panowie, jesteśmy z Was dumni!

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi