Wczytuję...

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

#FANTYP NAGRODY!

Zabawa w FAN-typa przyjęła się znakomicie. Średnio co tydzień bawi się z nami ponad 70 osób. Ale chcemy by było ich jeszcze więcej, dlatego postanowiliśmy przyznawać dodatkowe nagrody. Komu…

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
#FANTYP NAGRODY!

KOŃCOWE ROZSTRZYGNIĘCIA SEZONU 2017/2018!

12
Cze

Sezon 2017/2018 przeszedł już do historii. Po ponad 600 spotkaniach poznaliśmy wszystkich mistrzów, wiemy już kto awansował, a kto pożegnał się z danym poziomem rozgrywkowym. Zgodnie z założeniami dnia 10 czerwca udało się rozegrać ostatnie spotkania w Lidze Fanów i tym samym zakończyć kolejny emocjonujący rok piłkarski. Dziękujemy bardzo za wspólną zabawę, wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy, a pozostałym zawodnikom i drużynom życzymy wielu sukcesów w niedalekiej przyszłości! Na szczegółowe podsumowania przyjdzie jeszcze czas a poniżej prezentujemy ostateczne rozstrzygnięcia minionego sezonu. Kto jakie medale zdobył, do kogo powędrują statuetki za osiągnięcia indywidualne? Sprawdźcie sami jak to obecnie wygląda.

PUCHAR FAIR PLAY trafił w ręce drużyny GIVOVA POGROMCY POPRZECZEK, która przez cały sezon bardzo pozytywnie nastrajała wszystkich i zbudowała niesamowity klimat w V lidze. Zaprezentowali oni najcenniejsze wartości piłkarskie, odnosząc się z szacunkiem do przeciwnika i cały sezon grając bardzo czysto i przepisowo.

TURBOFAN wygrywa natomiast SEBASTIAN ŻÓŁKOWSKI z drużyny Wola United. Popularny Seba zdobył 125 punktów i nie dał szans pozostałym rywalom. Wiemy ze musiał opuścić końcówkę sezonu z powodu choroby ale mamy nadzieje że 22 czerwca odbierze osobiście swoje trofeum.

A TAK TO WYGLĄDA NA POZOSTAŁYCH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA.


LF PODSUMOWANIE EKSTRAKLASA


LF PODSUMOWANIE I LIGA


LF PODSUMOWANIE II LIGA


LF PODSUMOWANIE III LIGA


LF PODSUMOWANIE IV LIGA


LF PODSUMOWANIE V LIGA

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi