Wczytuję...

ZAGRAJ W KIA CHAMP THE ARENA!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w DARMOWYM turnieju KIA CHAMP INTO THE ARENA! To zawody, w których możecie wygrać możliwość reprezentowania Polski w Rosji, jak również wygrać bilety na me…

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZAGRAJ W KIA CHAMP THE ARENA!
LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

ZINA SPONSOREM TECHNICZNYM LIGI FANÓW!

07
Wrz

Liga Fanów od wielu lat jest wierna jednemu sponsorowi technicznemu. Nie ma sensu zmieniać czegoś co jest dobre, a sprzęt oferowany przez markę ZINA to zawsze gwarancja najwyższej jakości.

ZINA SPONSOREM TECHNICZNYM LIGI FANÓW!

ZINA to ogólnopolska firma zajmującą się sprzedażą sprzętu sportowego. Na naszym rynku istnieje od 2004 roku, posiada sieć własnych sklepów, z których prowadzona jest sprzedaż detaliczna i hurtowa. W 2005 roku ZINA otrzymała certyfikat FIFA i mimo że specjalizuje się w sprzęcie piłkarskim, to swojego czasu zerwała z charakterystycznym hasłem „Just For Football" i była też sponsorem technicznym koszykarskiej reprezentacji Polski czy wielu klubów męskiej siatkówki.

Wszystkich fanów Ligi Fanów serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą ZINY na stronie www.nicesport2.pl oraz do odwiedzenia salonu przy ulicy Łukowskiej 60 w Warszawie. W sklepie oferowany jest szeroki wybór butów piłkarskich i strojów do wszystkich gier zespołowych, ochraniaczy, sprzętu bramkarskiego, akcesoriów, sprzętu treningowego i oczywiście piłek. Pamiętajcie, że dzięki naszej współpracy istnieje możliwość zakupów (w tym także kompletów strojów) po bardzo preferencyjnych cenach ( nawet 30% od ceny katalogowej ). Jeżeli więc macie w planach nabycie jakiegokolwiek sprzętu sportowego, to prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorem rozgrywek.

Polecamy Wam też polubienie oficjalnego profilu facebookowego naszego sponsora technicznego - https://web.facebook.com/zina.polska/?fref=ts Dzięki temu będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami, zniżkami czy konkursami, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody, sygnowane oczywiście logiem marki ZINA.

 Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym fanem na FACEBOOKU zapraszamy do kliknięcia LUBIĘ TO dla profilu Ligi Fanów. Zachęcamy również do polecania naszej strony znajomym, a my obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by regularnie pojawiało się na niej wiele ciekawych informacji :)

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
4 1
Wybierz kolejkę:
3 0

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi