Wczytuję...

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2018, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

KARNETY NA LEGIĘ!

Zagwarantuj sobie miejsce na stadionie na pozostałe hitowe spotkania Legii w rundzie rewanżowej.Kup karnet już dziś!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
KARNETY NA LEGIĘ!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

PUCHAR LATA 2017 - ZAPISY ROZPOCZĘTE!

21
Sie

Ostatnio bijemy same rekordy. Rekord drużyn w Lidze Fanów, 60 ekip w turnieju Noworocznym, 43 zespoły w Halowym Pucharze Fanów i 30 w Pucharze Fanów a więc mamy nadzieję, że ta fantastyczna tendencja zostanie podtrzymana również w Letnim Pucharze Fanów. Ze względu, iż zawody odbędą się w jeden dzień ( 17 września - niedziela ) możemy przyjąć maksymalnie 30 ekip, tak więc nie czekajcie do ostatniej chwili, bo może się okazać, że będziecie zmuszeni obejść się smakiem.

PUCHAR LATA 2017 - ZAPISY ROZPOCZĘTE!

Puchar Lata to przedsmak nowego sezonu w Lidze Fanów, gdzie będziecie mogli sprawdzić formę swojego zespołu przed startem rozgrywek, jak również zweryfikować swój poziom sportowy z drużynami z całej Warszawy. Oczywiście zawody odbędą się na Estadio de Grenady, czyli na obiekcie sportowym gdzie co weekend rozgrywana jest Liga Fanów.

A co jeszcze Wam gwarantujemy? Przynajmniej cztery 15-minutowe mecze w grupie, darmową wodę, spikera, materiały video oraz zdjęcia. I oczywiście zapraszamy nie tylko stałych bywalców czy uczestników Ligi Fanów – z otwartymi ramionami przyjmiemy każdą nową drużynę, która będzie chciała poczuć smak sportowej rywalizacji. Czas macie do 11 września – właśnie wtedy skończymy przyjmować zapisy, chociaż mamy nadzieję, że wspomnianą „30" uda się zebrać znacznie wcześniej i ze sporym wyprzedzeniem przedstawimy Wam grupy i dokładny terminarz.

Liczymy na dużą liczbę chętnych i ze swojej strony jak zwykle obiecujemy, że zrobimy wszystko, byście w zdrowiu, z uśmiechem na ustach i z super wspomnieniami opuszczali Estadio de Grenady. Większość z Was doskonale wie, że u nas żadna piłkarska impreza nie rozpoczyna się i nie kończy wraz z gwizdkiem sędziego. To wiele tygodni przygotowań, które mają Wam zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie. Z góry życzymy powodzenia i zachęcamy do kontaktu!

 • Szczegółowy regulamin turnieju - TUTAJ
 • Dołącz do wydarzenia na portalu społecznościowym - TUTAJ
 • Dla drużyn z miejsc 1-3 atrakcyjne nagrody, okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy
 • Zgłoszenia przyjmujemy do 11 września
 • Wpisowe do turnieju wynosi 300 PLN
 • kontakt telefoniczny do Organizatora 609-021-030 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do końca zgłoszeń równy miesiąc, ale nie czekajcie do ostatniej chwili, tylko jak najszybciej montujcie zespoły i dawajcie nam znać o swoim udziale w tej prestiżowej imprezie. Niech inne drużyny już wiedzą, kogo mają się obawiać :) Zapraszamy!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

II LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

III LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
0 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi