Wczytuję...

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

Wybierz odpowiednią taktykę

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
Wybierz odpowiednią taktykę

TIKI TAKA MISTRZEM POLSKI!

14
Sie

28 lipca na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej odbyły się finały mistrzostw Polski w piłce nożnej 6-osobowej pod szyldem PlayAreny. Triumfatorem został reprezentant Ligi Fanów - Tiki Taka Warszawa!

TIKI TAKA MISTRZEM POLSKI!

Sukces drużyny Michała Świerczyńskiego jest nieoceniony. Chłopaki cały rok ciężko pracowali, by znaleźć się w miejscu, w którym są obecnie. Decydujące zmagania przeszli jak burza, pokonując po drodze takie ekipy jak Ganador, Dynamik Herring Toruń czy w wielkim finale Bad Boys Szczecin. W nagrodę Tiki Takerzy będą reprezentowali Polskę w słoweńskim Catez, gdzie w ramach Champions League staną do rywalizacji o miano najlepszej ekipy w Europie!

Serdecznie gratulujemy Tiki Tace, która potwierdziła swój ogromny potencjał. I chociaż na poczet finałowych zmagań zespół wzmocnił nieco swoją kadrę i ta różniła się od tej, którą Tiki Takerzy przyjeżdżali na Estadio de Grenady, to i tak najważniejsze role wciąż odgrywali ci sami zawodnicy, czyli Michał Knajdrowski (wybrany ostatecznie MVP turnieju!) oraz Krystian Kij (najlepszy zawodnik defensywny).

Niestety – w tej beczce miodu, jest też łyżka dziegciu. Z naszych informacji wynika, że Tiki Taki w kolejnym sezonie Ligi Fanów możliwe że nie zobaczymy. Powody są różne, chociaż może chłopaków zachęci fakt, że triumfator naszych zmagań w kolejnym sezonie, weźmie udział w wielkim finale ogólnopolskiego projektu INTERLIGI - gdzie do rywalizacji staną zwycięzcy największych amatorskich lig szóstek z całego kraju! Takiego tytułu Tiki Taka jeszcze na swoim koncie nie ma. Może więc warto rozpocząć we wrześniu kampanię, do jego zdobycia? Wciąż trzymamy dla Was miejsce!

PS: Tiki Taka szuka wsparcia finansowego na swój wyjazd do Słowenii i dalszą działalność. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego profilu zespołu na FB - TUTAJ, gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje. My – jako Liga Fanów – na pewno swoją cegiełkę dołożymy.

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 1

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
1 0

I LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
4 1
Wybierz kolejkę:
3 0

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi