Wczytuję...

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

PROFIL NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE
PROFIL NA FACEBOOKU!

WARSAW CUP 2020 - WYNIKI NA ŻYWO!

04
Sty

Już jutro od godziny 12:00 na Strefie Sportu w Rembertowie rozpoczniemy zmagania grupowe w WARSAW CUP 2020. Jesteś ciekawy wyników? Możesz być z nimi na bieżąco! To w tym miejscu będziemy uzupełniać wszystkie rezultaty, tabele i drabinkę pucharową. Zapraszamy również do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku - TUTAJ

WARSAW CUP 2020 - WYNIKI NA ŻYWO!

 

GRUPA "A"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

12:30 – 12:45

Chłopcy z Bródna – Przypadkowe Grajki

2:0 

2

12:47 – 13:02

Wesoła Ekipa – OKS Nowy Raków

5:1 

3

13:04 – 13:19

A.D.S. SCORPION'S – Chłopcy z Bródna

1:4 

4

13:21 – 13:36

Przypadkowe Grajki – Wesoła Ekipa

0:9

5

13:38 – 13:53

OKS Nowy Raków – A.D.S. SCORPION'S

3:2 

6

13:55 – 14:10

Chłopcy z Bródna – Wesoła Ekipa

2:2 

7

14:12 – 14:27

Przypadkowe Grajki – OKS Nowy Raków

1:5 

8

14:29 – 14:44

A.D.S. SCORPION'S  - Wesoła Ekipa

1:9

9

14:46 – 15:01

OKS Nowy Raków – Chłopcy z Bródna

2:3 

10

15:03 – 15:18

Przypadkowe Grajki – A.D.S. SCORPION'S

4:3

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 Wesoła Ekipa

 4

10 

 25-4

+21 

2

 Chłopcy z Bródna

10 

11-5 

+6 

3

OKS Nowy Raków 

11-11 

4

Przypadkowe Grajki 

5-19 

-14 

5

 A.D.S Scorpions

7-20 

-13 

 

 


 

GRUPA "B"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

12:30 – 12:45

FC Karmelicka – Narodowe Śródmieście

3:0 

2

12:47 – 13:02

Zeller Plastik Poland  – FC Kebavita

0:4 

3

13:04 – 13:19

FC Górka – FC Karmelicka

0:4 

4

13:21 – 13:36

Narodowe Śródmieście – Zeller Plastik Poland

4:1

5

13:38 – 13:53

FC Kebavita – FC Górka

2:1 

6

13:55 – 14:10

FC Karmelicka – Zeller Plastik Poland

1:1

7

14:12 – 14:27

Narodowe Śródmieście – FC Kebavita

1:0

8

14:29 – 14:44

FC Górka  - Zeller Plastik Poland

2:0 

9

14:46 – 15:01

FC Kebavita – FC Karmelicka

2:1 

10

15:03 – 15:18

Narodowe Śródmieście – FC Górka

4:1 

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 Narodowe Śródmieście

9-5

+4 

2

FC Kebavita 

8-3 

+5 

3

FC Karmelicka 

9-3 

+6 

4

 Zeller Plastik Poland

4-9 

-5 

5

 FC Górka

2-12 

-10 

 

 


 

GRUPA "C"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

15:30 – 15:45

Marcovia Marki – KS Iglica Warszawa

8:0

2

15:47 – 16:02

Victoria Głosków  – Argentina FC

3:1

3

16:04 – 16:19

AFRO BOYS – Marcovia Marki

2:4

4

16:21 – 16:36

KS Iglica Warszawa – Victoria Głosków

2:5 

5

16:38 – 16:53

Argentina FC  – AFRO BOYS

0:6 

6

16:55 – 17:10

Marcovia Marki – Victoria Głosków

7:2 

7

17:12 – 17:27

KS Iglica Warszawa – Argentina FC

2:2 

8

17:29 – 17:44

AFRO BOYS  - Victoria Głosków

3:1 

9

17:46 – 18:01

Argentina FC  – Marcovia Marki

0:5

10

18:03 – 18:18

KS Iglica Warszawa – AFRO BOYS

0:8 

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 Marcovia Marki

12 

 24-4

+20 

2

Afro Boys 

18-5 

+13 

3

Victoria Głosków 

11-13 

-2 

4

Argentina FC  

3-15 

-12 

5

 KS Iglica Warszawa

4-23 

-19 


 


 

GRUPA "D"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

15:30 – 15:45

Red Stars – FC Kaltermann

 3:0

2

15:47 – 16:02

DJ  – Auto-Delux Kobyłka

1:2

3

16:04 – 16:19

Wybrzeże Klatki Schodowej – Red Stars

4:5

4

16:21 – 16:36

FC Kaltermann – DJ

2:3 

5

16:38 – 16:53

Auto-Delux Kobyłka  – Wybrzeże Klatki Schodowej

1:3 

6

16:55 – 17:10

Red Stars – DJ

7:1

7

17:12 – 17:27

FC Kaltermann – Auto-Delux Kobyłka

2:4

8

17:29 – 17:44

Wybrzeże Klatki Schodowej  - DJ

7:1 

9

17:46 – 18:01

Auto-Delux Kobyłka  – Red Stars

3:3 

10

18:03 – 18:18

FC Kaltermann – Wybrzeże Klatki Schodowej

0:5

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 Red Stars

4

 10

18-8 

 +10

2

Wybrzeże Klatki Schodowej 

19-7 

+12 

3

Auto Delux Kobyłka 

10-9 

+1 

4

DJ 

6-18 

-12 

5

FC Kaltermann 

4-15 

-11 


 


 

GRUPA "E"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

18:30 – 18:45

Błońskie Podwórko –  Lujwaffe Tarchomin

4:1 

2

18:47 – 19:02

Al-MAr Wołomin  – Orzeły Stolicy

2:4 

3

19:04 – 19:19

Gracze Gorszego Sortu – Błońskie Podwórko

1:6

4

19:21 – 19:36

 Lujwaffe Tarchomin – Al-MAr Wołomin

3:2 

5

19:38 – 19:53

Orzeły Stolicy  – Gracze Gorszego Sortu

1:2 

6

19:55 – 20:10

Błońskie Podwórko – Al-MAr Wołomin

4:4 

7

20:12 – 20:27

 Lujwaffe Tarchomin – Orzeły Stolicy

4:1 

8

20:29 – 20:44

Gracze Gorszego Sortu  - Al-MAr Wołomin

1:3 

9

20:46 – 21:01

Orzeły Stolicy  – Błońskie Podwórko

2:6 

10

21:03 – 21:18

 Lujwaffe Tarchomin – Gracze Gorszego Sortu

2:0 

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 Błońskie Podwórko

10 

20-8 

+12 

2

Lujwaffe Tarchomin 

10-7 

+3 

3

Al-Mar Wołomin 

11-12 

-1 

4

Orzeły Stolicy 

8-14 

-6 

5

Gracze Gorszego Sortu 

4-12

-8 


 


 

GRUPA "F"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

18:30 – 18:45

AGD Marking Słupno –  Deportivo La Chickeno

0:3 

2

18:47 – 19:02

Sparta  – East Wind

0:6 

3

19:04 – 19:19

Madziar Nieporęt – AGD Marking Słupno

2:2

4

19:21 – 19:36

 Deportivo La Chickeno  – Sparta

3:1 

5

19:38 – 19:53

East Wind  – Madziar Nieporęt

1:1 

6

19:55 – 20:10

AGD Marking Słupno – Sparta

3:2 

7

20:12 – 20:27

 Deportivo La Chickeno  – East Wind

2:3 

8

20:29 – 20:44

Madziar Nieporęt  - Sparta

7:0 

9

20:46 – 21:01

East Wind  – AGD Marking Słupno

0:4 

10

21:03 – 21:18

 Deportivo La Chickeno  – Madziar Nieporęt

3:0 

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 Deportivo La Chickeno

11-4

+7 

2

 AGD Marking Słupno

9-7 

+2 

3

East Wind 

10-7 

+3 

4

Madziar Nieporęt 

10-6 

+4 

5

Sparta 

3-19 

-16 


 


 

GRUPA "G"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

8:00 – 8:15

Tur Ochota –  Korona Warszawa

3:1 

2

8:17 – 8:32

Galacticos  – Zmarnowane Talenty

3:2

3

8:34 – 8:49

Munja – Tur Ochota

0:0 

4

8:51 – 9:06

 Korona Warszawa  – Galacticos

4:6

5

9:08 – 9:23

Zmarnowane Talenty  – Munja

0:2 

6

9:25 – 9:40

Tur Ochota – Galacticos

4:2

7

9:42 – 9:57

 Korona Warszawa  – Zmarnowane Talenty

 9:1

8

9:59 – 10:14

Munja  - Galacticos

 3:8 

9

10:16 – 10:31

Zmarnowane Talenty  – Tur Ochota

0:4 

10

10:33 – 10:48

 Korona Warszawa  – Munja

4:5 

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

TUR Ochota 

10 

11-3 

+8 

2

Galacticos 

19-13 

+6 

3

Munja 

10-12 

-2 

4

Korona Warszawa 

18-15 

+3 

5

Zmarnowane Talenty 

3-18 

-15 


 


 

GRUPA "H"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

8:00 – 8:15

DECCO TEAM –  Victoria Błonie

0:0 

2

8:17 – 8:32

FC Landryny  – Okęcie Warszawa

0:0

3

8:34 – 8:49

Autoszyby – DECCO TEAM

6:0 

4

8:51 – 9:06

 Victoria Błonie  – FC Landryny

0:1

5

9:08 – 9:23

Okęcie Warszawa  – Autoszyby

2:1 

6

9:25 – 9:40

DECCO TEAM – FC Landryny

0:8 

7

9:42 – 9:57

 Victoria Błonie  – Okęcie Warszawa

0:4 

8

9:59 – 10:14

Autoszyby  - FC Landryny

5:1 

9

10:16 – 10:31

Okęcie Warszawa  – DECCO TEAM

11:1 

10

10:33 – 10:48

 Victoria Błonie  – Autoszyby

 0:5

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 Okęcie Warszawa

10 

17-2 

 +15

2

Autoszyby 

17-3 

+14 

3

FC Landryny 

10-5 

+5 

4

DECCO Team 

1-25 

-24 

5

Victoria Błonie 

0-10 

-10 


 


 

GRUPA "I"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

11:00 – 11:15

Hat-Trick Siedlce –  Balkoniarze Nisko

0:6 

2

11:17 – 11:32

GS Zabrodziaczek  – Kopacze Team

3:2 

3

11:34 – 11:49

ART DAN Baboszewo – Hat-Trick Siedlce

7:0 

4

11:51 – 12:06

 Balkoniarze Nisko  – GS Zabrodziaczek

1:3 

5

12:08 – 12:23

Kopacze Team  – ART DAN Baboszewo

4:2 

6

12:25 – 12:40

Hat-Trick Siedlce – GS Zabrodziaczek

 5:2

7

12:42 – 12:57

 Balkoniarze Nisko  – Kopacze Team

3:3 

8

12:59 – 13:14

ART DAN Baboszewo  - GS Zabrodziaczek

3:0 

9

13:16 – 13:31

Kopacze Team  – Hat-Trick Siedlce

10:0 

10

13:33 – 13:48

 Balkoniarze Nisko  – ART DAN Baboszewo

0:2 

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

ART-DAN Baboszewo 

14-4 

+10 

2

Kopacze Team 

19-8 

+11 

3

GS Zabrodziaczek 

8-11 

-3 

4

Balkoniarze Nisko 

10-8 

+2 

5

Hat-Trick Siedlce 

5-25 

-20 


 


 

GRUPA "J"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

11:00 – 11:15

CopaCabana –  Fortuna Łódź

 1:0

2

11:17 – 11:32

SS Maraton Stalowa Wola  – Cafe Futbol

 1:1

3

11:34 – 11:49

The Reds – CopaCabana

0:1

4

11:51 – 12:06

 Fortuna Łódź  – SS Maraton Stalowa Wola

0:8

5

12:08 – 12:23

Cafe Futbol  – The Reds

4:1

6

12:25 – 12:40

CopaCabana – SS Maraton Stalowa Wola

1:4

7

12:42 – 12:57

 Fortuna Łódź  – Cafe Futbol

1:6

8

12:59 – 13:14

The Reds  - SS Maraton Stalowa Wola

 0:1

9

13:16 – 13:31

Cafe Futbol  – CopaCabana

2:4

10

13:33 – 13:48

 Fortuna Łódź  – The Reds

 2:4

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

SS Maraton Stalowa Wola 

4

 10

 14-2

+12 

2

CopaCabana 

7-6 

+1 

3

Cafe Futbol 

13-7 

+6 

4

The Reds 

5-8 

-3 

5

Fortuna Łódź 

3-19 

-16 


 


 

GRUPA "K"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

14:00 – 14:15

Contra Warszawa –  Oldboys po nalewce

2:1 

2

14:17 – 14:32

FizjoActive - Panaso Polska  – TOP MARKET

4:1 

3

14:34 – 14:49

Petarda Dobiesz – Contra Warszawa

2:3

4

14:51 – 15:06

 Oldboys po nalewce  – FizjoActive - Panaso Polska

0:9 

5

15:08 – 15:23

TOP MARKET  – Petarda Dobiesz

1:2 

6

15:25 – 15:40

Contra Warszawa – FizjoActive - Panaso Polska

1:3

7

15:42 – 15:57

 Oldboys po nalewce  – TOP MARKET

0:3

8

15:59 – 16:14

Petarda Dobiesz  - FizjoActive - Panaso Polska

1:2 

9

16:16 – 16:31

TOP MARKET  – Contra Warszawa

 2:2

10

16:33 – 16:48

 Oldboys po nalewce  – Petarda Dobiesz

2:3 

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 



 

 

GRUPA "L"

Lp

Godz.

Spotkania

Wynik

1

14:00 – 14:15

Florian –  UNIA Ciechanowiec

6:1 

2

14:17 – 14:32

MTS Sokołów Podlaski  – Joker Mława

1:7

3

14:34 – 14:49

Korona Warszawa II – Florian

2:1

4

14:51 – 15:06

 UNIA Ciechanowiec  – MTS Sokołów Podlaski

2:0

5

15:08 – 15:23

Joker Mława  – Korona Warszawa II

4:2

6

15:25 – 15:40

Florian – MTS Sokołów Podlaski

1:0

7

15:42 – 15:57

 UNIA Ciechanowiec  – Joker Mława

1:0

8

15:59 – 16:14

Korona Warszawa II - MTS Sokołów Podlaski

5:3

9

16:16 – 16:31

Joker Mława  – Florian

1:5

10

16:33 – 16:48

 UNIA Ciechanowiec  – Korona Warszawa II

1:5

  

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Bilans

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 


 
 


 

  FAZA PUCHAROWA 

Lp. Drabinka Godzina Spotkanie Wynik
      1/8
 
1  A1 - G2 17:15 Wesoła Ekipa - Galacticos
2:2 (k. 3:1) 
2 D1 - J2 17:15 Red Stars - CopaCabana  
2:5
3  B1 - H2 17:30 Narodowe Śródmieście - AutoSzyby
2:3
4 E1 - K2 17:30 Błońskie Podwórko -  Contra Warszawa
 2:2 (k. 3:2)
5 C1 - I2 17:45  Marcovia Marki - Kopacze Team
6:4 
6 F1 - L2 17:45 Deportivo La Chickeno - Florian
0:4 
7 G1 - A2 18:00 TUR Ochota - Chłopcy z Bródna
3:3 (k. 4:3) 
8 J1 - D2 18:00 SS Maraton Stalowa Wola - Wybrzeże Klatki Schodowej 
2:1 
9 H1 - B2 18:15  Okęcie Warszawa - FC Kebavita
2:1 
10 K1 - E2 18:15 Fizjo-Active Panaso Polska-  Lujwaffe Tarchomin 
5:0 
11 I1 - C2 18:30 ART-DAN Baboszewo - AFRO BOYS
2:1 
12 L1 - F2 18:30 Korona Warszawa II - AGD Marking Słupno
0:3 
       Ćwierćfinał  
9 1_2 19:00  Wesoła Ekipa - CopaCabana 6:4 
10 3_4 19:00 AutoSzyby - Błońskie Podwórko  1:3 
11 5_6 19:15  Marcovia Marki - Florian  2:1 
12 7_8 19:15 Tur Ochota - SS Maraton Stalowa Wola  2:3 
13 9_10 19:30  Okęcie Warszawa - Fizjo-Avtive Panaso Polska 4:5 
14 11_12 19:30  ART-DAN Baboszewo - AGD Marking Słupno 1:1(k. 3:1)
      Półfinał  
15 9_10 20:00  Wesoła Ekipa - Błońskie Podwórko 0:2 
16 11_12 20:00 Marcovia Marki - SS Maraton Stalowa Wola  5:2 
17 13_14 20:15 Fizjo-Active Panaso Polska - ART-DAN Baboszewo  2:2 (k. 3:1) 
       Finał   
18   20:45 Marcovia Marki - Błońskie Podwórko   0:0
19   21:00 Fizjo-Active Panaso Polska - Marcovia Marki   2:10
20   21:00 Błońskie Podwórko - Fizjo-Active Panaso Polska   8:1

 

 


 

FC KEBAVITA - Piwkarzyki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi