Wczytuję...

KOORDYNATOR ROZGRYWEK

Jesteś dyspozycyjny w niedzielę, chcesz pracować w sporcie, lubisz piłkę nożną i masz lekkie pióro ? Zgłoś się na Koordynatora Rozgrywek Ligi Fanów.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOORDYNATOR ROZGRYWEK
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

MISTRZOSTWA I PUCHAR POLSKI DLA LIGI FANÓW!

16
Wrz

Chyba każdy z Was słyszał o PlayArenie. To szybko rozwijająca się organizacja, zrzeszająca drużyny 6-osobowe, która organizuje Mistrzostwa Polski czy Puchar Polski i której zwycięzcy mają szansę zagrać nawet w Lidze Mistrzów. I właśnie to skłoniło nas, by przed kilkoma dniami podpisać umowę z przedstawicielami PlayAreny. Czego ona dotyczyła i co oznacza dla drużyn z Ligi Fanów? Sprawdźcie sami!

MISTRZOSTWA I PUCHAR POLSKI DLA LIGI FANÓW!

 

Myśleliśmy o tym od dawna, ale wreszcie od słów przeszliśmy do czynów. Dokładnie kilka dni temu parafowaliśmy dokument, który stanowi, że Liga Fanów od nowego sezonu będzie dysponowała trzema wejściówkami na eliminacje Mistrzostw Polski PlayArena i jedną na finały Pucharu Polski. Nie była to sprawa tania, lecz z wielu względów postanowiliśmy podjąć ryzyko. Ale wierzymy, że prędzej czy później ta decyzja się spłaci. A wiele w tej kwestii będzie zależało od Was.

Zacznijmy od tego że wszystkie eliminacje oraz Puchar Polski PlayArena zawsze odbywają się na początku lipca z Warszawie. To ogromny event, na który przyjeżdżają drużyny z całego kraju i potrafi ich być nawet 160. A wszystko po to, by zagrać w ekskluzywnej Lidze Mistrzów, która zrzesza najlepsze zespoły w całej Europie. Gra jest więc warta świeczki.

No dobrze, ale jak miałby wyglądać podział tych biletów, na których zakup właśnie się zdecydowaliśmy? Plan jest następujący - dwie przepustki będą przeznaczone dla mistrza i vice mistrza Ligi Fanów. Tutaj nie musimy chyba zbyt wiele tłumaczyć – chcemy, by reprezentowali nas najlepsi z najlepszych. Trzecia przepustka będzie rozdana w mini turnieju na zakończenie sezonu, gdzie weźmie udział 12 drużyn tylko z Ligi Fanów. W takim turnieju zagra 3, 4 i 5 zespół z Ekstraklasy, 1, 2 i 3 zespół z 1 ligi, oraz mistrzowie lig 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 4B, 5A. Sam turniej odbędzie się już na zakończenie sezonu (czyli w czerwcu) a podział grup nastąpi w wyniku losowania ( nie będzie w tym przypadku drużyn rozstawionych) Szczegółowy opis i regulamin podamy już w odpowiednim czasie.

Jeżeli chodzi o przepustkę na Puchar Polski to będzie ona nagrodą główną w Letnim Pucharze Fanów, rozgrywanym pod koniec czerwca. I w tych zawodach będą mogły wziąć udział wszystkie drużyny - bez wyjątku.

Ktoś zapyta – po co to wszystko? Po pierwsze – to dla nas prestiż. Jesteśmy drugą Ligą w Polsce, która zdecydowała się na taką umowę. Po drugie – wiele zespołów swój start w rozgrywkach uzależniało właśnie od tej decyzji. A po trzecie – i chyba najważniejsze – liczymy na Wasz piłkarski potencjał. Wierzymy, że jesteście w stanie przynieść splendor sobie i naszym rozgrywkom, poprzez dobre występy w Mistrzostwach Polskich PlayArena i być może zaprezentować nas nawet na arenie międzynarodowej. Gdybyśmy w to nie wierzyli, na pewno byśmy się na to rozwiązanie nie decydowali. Ryzyko jest spore, ale wiadomo kto nie ryzykuje, nie pije szampana :-)

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi