Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

Zaczęło się! Ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Szóstek - Ligi Fanów. Start rozgrywek w sezonie 2020/2021 zaplanowany jest na 27 września!

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

ROZDANIE NAGRÓD!

Znamy już termin i miejsce uroczystej gali zakończenie sezonu w Lidze Fanów. Liczymy że 27 września na pierwszą kolejkę rudny jesiennej wybierzecie się w szerokim składzie odebrać cenne …

REPREZENTACJA LIGI FANÓW!

Wiele miesięcy planowania i przygotowań, wnikliwa obserwacja i staranna selekcja kandydatów do gry i wreszcie pierwszy mecz!

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
DLACZEGO MY!
ROZDANIE NAGRÓD!
REPREZENTACJA LIGI FANÓW!

LIGA FANÓW POWRACA!

13
Wrz

Ponieważ do rozpoczęcia rozgrywek zostało już nieco ponad tydzień, to możemy rozpoczynać końcowe odliczanie. Niemal wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i najwyższa pora byśmy podzielili się z Wami kluczowymi informacjami, dotyczącymi zbliżającego się sezonu. Jak wygląda podział ligowy, kto z kim zagra w jednej grupie. Sprawdźcie Sami!

LIGA FANÓW POWRACA!

 

Nasz artykuł zacznijmy może od tego, co pozostaje bez zmian. Podobnie jak rok temu, znów będziecie rywalizować na dwóch boiskach równolegle - Estadio Grenady i Arenie Picassa. Na pierwszym z tych boisk rywalizacja będzie się toczyła od 8:00 do 19:00, a na drugim od 10:00 do 21:00. Grę rozpoczniemy 22 września (a skończymy 24 listopada, z przerwą na 3 listopada) a ponieważ terminarz na premierową serię gier chcemy opublikować we wtorek 17 września, to najpóźniej do najbliższej niedzieli(!) czekamy na Wasze propozycje dogodnych godzin. Musicie jednak pamiętać, iż podanie tychże, wcale nie oznacza, że tak właśnie zagracie. Oczywiście my postaramy się zrobić wszystko żeby tak było, ale dzień nie jest z gumy, a chcielibyśmy dogodzić jak największej liczbie zespołów. I tutaj przechodzimy do kolejnej kwestii. O tym, jak trudno będzie ułożyć rozkład jazdy, niech świadczy fakt, że w tym momencie mamy na liczniku aż 88 drużyn! To absolutny rekord, a nasze uczciwe i profesjonalne podejście do organizacji zostało docenione przez aż 23 nowe ekipy! Wszystko to spowodowało, iż zdecydowaliśmy się na nową strukturę rozgrywek, a wszystko szerzej opisaliśmy w jednym z poprzednich artykułów - TUTAJ. Zapisy nie zostały jednak zamknięte i wciąż czekamy, by doszlusować do okrągłej liczby 90 drużyn. Z jednej strony taki wynik napawa ogromną dumą i połechtaniem naszego ego, ale z drugiej - to ogromna odpowiedzialność i ogrom pracy, lecz mamy nadzieję, że z Wasza pomocą uda się temu wszystkiemu sprostać.

A jak będzie wyglądał nowy podział rozgrywek i kto zagra na którym poziomie - link TUTAJ

LF PODZIAL DRUZYNOWY

Obecnie jesteśmy na etapie konfiguracji naszej strony internetowej, by przygotować ją na kolejną edycję. Wprowadzamy też do bazy składy Waszych drużyn i bardzo prosimy, byście wypełnione formularze przysyłali nam jak najszybciej. Teraz jest odpowiedni moment, by zająć się tego typu sprawami, tym bardziej, że do wprowadzenia będzie pewnie ponad 1000 nazwisk! Bardzo ułatwiłoby nam sprawę, gdybyście zaznaczali w owych formularzach kto jest w drużynie bramkarzem, jak również którzy gracze będą debiutowali w Lidze Fanów. Z góry dziękujemy za współpracę.

Kolejna ważna sprawa to wpisowe. Wszystkie drużyny już wiedzą ile powinny zapłacić, chcąc wziąć udział w Lidze Fanów. Bardzo prosimy, by pieniądze wpłacać PRZED startem sezonu, albowiem z racji ogromnej liczby drużyn, potrzebujemy zdecydowanie więcej środków „bazowych". Jeśli jakaś ekipa nie jest w stanie uiścić wpisowego do 15 września, to czekamy na kontakt zwrotny w celu ustalenia kolejnej daty.

Napisaliśmy już, że nie zmieniają się boiska, a nie zmienią się także sędziowie. Znów będziemy korzystać z usług arbitrów z Płocka, nie zapominając przy tym o dobrze Wam znanych sędziach z lokalnego podwórka. Musicie też wiedzieć, że wspólnie pochyliliśmy się nad kilkoma punktami regulaminowymi, gdzie dojdzie do kilku zmian. Dodatkowo – sporo udoskonaleń zaszło w samych przepisach gry w piłkę nożną i tutaj również mamy zamiar napisać dłuższy tekst, który pomoże Wam łatwiej zrozumieć zmiany i szybko się do nich przyzwyczaić. Jest to w naszym wspólnym interesie, bo nikt nie lubi, gdy na boisku dochodzi do konfliktów, spowodowanych totalnym brakiem rozeznania w przepisach. Tego można uniknąć i my chcemy coś w tym kierunku zrobić.

Co jeszcze nowego mamy Wam do zaproponowania? Okres wakacyjny jak zwykle służył temu, by wiele spraw przemyśleć i kilka kwestii dopieścić. Przede wszystkim w nowej edycji wprowadzamy nową kategorię ODKRYCIE SEZONU - statuetki dla zawodników z każdego poziomu rozgrywkowego będziemy wręczali na uroczystym zakończeniu zmagań. Wybierzemy również najlepszy i najbardziej aktywny fan page drużynowy. Chcemy, byście żyli Ligą Fanów, byście od samego startu udostępniali nasze materiały i zespoły, które będą tak robiły - docenimy. Zacieśniamy również naszą współpracę z Legią Warszawa. Z tego powodu pamiętajcie, że warto sobie wyrobić Kartę Kibica klubu ze stolicy z odpowiednim wyprzedzeniem, bo dzięki temu nie będziecie mieli problemów z odbiorem biletów, które wygracie w naszych konkursach. Nie zapominajcie także o naszym partnerze technicznym ZINA, który jak co roku czeka na Was z otwartymi drzwiami przy ulicy Łukowskiej 60 i ze zniżką 30% na hasło LIGA FANÓW.

I na razie chyba tyle. Już w przyszłym tygodniu będą się pojawiać premierowe artykuły, jak zapowiedź pierwszej kolejki czy prezentacja nowych zespołów. Tym samym zarówno nasza strona www, jak i Facebook, Instagram czy YouTube rozpoczynają proces wchodzenia na najwyższe obroty. Zachęcamy Was, by aktywnie uczestniczyć w życiu naszych rozgrywek, a chcąc być ze wszystkim na bieżąco nie zapomnijcie dołączyć do grona naszych facebookowych czy instagramowych followersów. Na pewno na tym nie stracicie! ;)

LIGA FANÓW POWRACA!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

3 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

2 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

5 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

7 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

6 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

8 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

9 LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi