Wczytuję...

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

PROFIL NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE
PROFIL NA FACEBOOKU!

"HARACZE", WPISOWE, OPŁATY!

23
Sie

Jak to się ładnie mówi - gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają. Ale czasem trzeba i to jest właśnie ten moment, gdy musimy Wam przedstawić warunki uczestnictwa w kolejnym sezonie Ligi Fanów. Ligi, która chce się rozwijać, ale wiadomo że na to potrzebne są środki.

"HARACZE", WPISOWE, OPŁATY!

W naszych rozgrywkach dawno nie było żadnej podwyżki, jeśli chodzi o wpisowe. Żeby nie być gołosłownymi, sprawdziliśmy to – nawet siedem lat temu(!) Liga Fanów kosztowała tyle co teraz. A przecież od tamtego czasu zmieniło się praktycznie wszystko i niemal w każdym aspekcie rozgrywki poszły do przodu i zyskały na jakości. To właśnie dzięki temu, do Ligi Fanów dołączały kolejne zespoły i dzięki temu mieliśmy fundusze, by wprowadzać kolejne innowacje. Ale doszliśmy do momentu, że nawet przyjmowanie kolejnych nowych drużyn, nie spowoduje, że wystarczy nam środków na utrzymanie obecnego poziomu. Wzrost cen wynajmu boiska, sprzętu piłkarskiego, obsługi czy nagród – te kwoty mocno podskoczyły i równie mocno nadszarpnęły nasz organizacyjny budżet. Dlatego nie mamy wyjścia – musimy podnieść kwotę uczestnictwa w zmaganiach. Nie będzie to dużo – 100, może 150 zł od drużyny. Czyli tak naprawdę o 10 zł więcej od każdego z Was. To niewiele, tym bardziej, iż rozmawiając z Wami doceniacie to co robimy i widzicie, że nie stoimy w miejscu, nie zadowalamy się tym co mamy, a przemy do przodu, by dać Wam jeszcze więcej rozrywki na najwyższym poziomie. A ci co nas znają - wiedzą, że wakacje wcale nie są dla nas czasem odpoczynku, ale intensywnej pracy nad tym, by było jeszcze lepiej. Już niedługo wystartuje nowa strona internetowa, zastanawiamy się też nad wykupieniem wejściówek na mistrzostwa i Puchar Polski PlayArena, a wiele wskazuje na to, iż na uroczystych zakończeniach trafią do Was specjalne wygrawerowane medale. A to tylko kawałek naszych inwestycji i planów.

Ktoś powie – to za dużo. Że już teraz wpisowe jest zbyt wysokie, a tutaj jeszcze podwyżka. Policzmy - 1900 zł na średnio 12-15 zawodników w składzie to około 140-150zł. Podzielmy to przez trzy miesiące rywalizacji, gdzie oferujemy nie tylko boisko i piłkę, ale artykuły, video, zdjęcia, konkursy, tętniącą życiem stronę internetową, profesjonalnych sędziów i przede wszystkim – niepowtarzalną atmosferę. To wszystko za nieco ponad 50 zł za miesiąc. Nie chcemy zaglądać nikomu do portfela, wiemy że nie wszyscy trzymacie tam karty kredytowe typu GOLD, ale wydaje się to naprawdę niewiele, za tak wiele. Całej sytuacji chcemy jednak wyjść naprzeciw i w razie jakichkolwiek problemów, spokojnie możecie rozłożyć wpisowe na raty. Wszystko to jednak musi zostać wpierw uzgodnione z nami, bo wiemy że część z Was potraktuje to jako zaproszenie, by samemu decydować ile i kiedy wpłacicie. Pamiętajcie – my staramy się być wobec Was fair i tego samego wymagamy od drugiej strony.

Być może za jakiś czas, gdy uda się znaleźć sponsora tytularnego, wpisowe wróci do swojej pierwotnej postaci. Na razie się na to jednak nie zapowiada, dlatego też liczymy na Wasze zrozumienie. Nikt tutaj niczego nie będzie chował po kieszeniach – zależy nam wyłącznie na rozwoju rozgrywek, bo tak jak dla Was pasją jest piłką, tak dla nas pasją jest organizacja. Pociągnijmy więc ten wózek wspólnie w jednym kierunku, a na pewno tego nie pożałujecie.

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi