Wczytuję...

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

ROZWÓJ LIGI FANÓW I PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ!

22
Lip

XIX sezon w piłkarskiej Lidze Fanów właśnie przeszedł do historii. W związku z tym chcemy już na wstępie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jej funkcjonowania, dzięki czemu mogliśmy przez 22 weekendy emocjonować się naszymi rozgrywkami piłkarskimi, a w ramach nich: zaciętymi meczami, nieprawdopodobnymi „remontadami", zaskakującymi wynikami, pięknymi golami i paradami. Sezon 2018/2019 się skończył, ale my nie przestajemy pracować i myślimy co możemy poprawić lub czym możemy Was zaskoczyć w przyszłości. Na pewno ciekawi Was jakie mamy plany lub co może się wydarzyć w kolejnym 20-stym sezonie Ligi Fanów, tak więc zapraszamy na naszych Planów na Przyszłość!

ROZWÓJ LIGI FANÓW I PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ!

Na wstępie jednak jeszcze raz dziękujemy wszystkim drużynom, które tak licznie zaprezentowały się w naszych rozgrywkach. Zespołów było łącznie 74, co jest absolutnym rekordem, chociaż z pewnością możliwym do pobicia ;) Mamy nadzieję, że ten sezon dla wszystkich był naprawdę atrakcyjny, emocjonujący, pasjonujący i ostatecznie udany, niezależnie od tego na którym poziomie rozgrywek miały miejsce Wasze zmagania lub, na którym miejscu zakończyliście sezon. Był to na pewno czas pełen sukcesów, zarówno sportowych jak i organizacyjnych, dlatego pragniemy podziękować wszystkim pasjonatom piłki nożnej oraz zawodnikom, którzy kolejny sezon spędzili razem z Ligą Fanów. My, czas spędzony w tak doborowym towarzystwie jakim jesteście Wy - gracze, na pewno zaliczymy do udanych i mamy nadzieję, że Wasze odczucia są podobne. Gratulujemy tym, którzy sięgnęli po laury, ale także i pozostałym, którzy tak dzielnie walczyli o każdy zdobyty punkt. Mamy nadzieję, że organizacja całego sezonu była na odpowiednim poziomie i zadowoliła wszystkich, którzy brali w nim udział. Już teraz życzymy samych sukcesów w sezonie 2019/2020, który rozpocznie się w połowie września.

W zeszłym tygodniu zaprezentowaliśmy wam już ostatnie podsumowania a dziś chcemy wam po krótce przedstawić to co czeka nas już od września w Lidze Fanów. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, zrobimy rewolucje jakiej jeszcze nigdy w naszych rozgrywkach nie było i o jakiej nawet byście nie pomyśleli. Organizacyjnie w dalszym ciągu chcemy iść cały czas w górę. Mamy kilka pomysłów, które będziemy regularnie wcielali w życie, ale aby zrobić rozgrywki z prawdziwego zdarzenia na poziomie Ligi Mistrzów, potrzebujemy solidnego zaplecza piłkarskiego. Mowa tu oczywiście o jednym wspólnym boisku, na którym moglibyśmy rozgrywać równocześnie 4 spotkania na raz przy akompaniamencie spikera czy muzyki. Takie rozwiązanie z pewnością przypadłoby Wam do gustu. Mecze zawsze byłyby rozgrywane w tej samej lokalizacji, więc nie musielibyście się zastanawiać gdzie chcecie i gdzie będziecie grać, a nagłośnienie umiliłoby czas spędzony przed i po meczu.

Kolejnym priorytetem jest uruchomienie, już na początku sierpnia, nowej strony internetowej z nowymi, ciekawymi funkcjonalnościami, natomiast do startu nowych rozgrywek chcemy dodatkowo odpalić aplikację mobilną na telefony komórkowe. Wraz z uruchomieniem nowej strony internetowej zobaczycie zdecydowanie więcej funkcjonalności, materiałów, statystyk i konkursów, dzięki czemu będziecie mieli wszystkie dane przedstawione czarno na białym, a o Lidze będziecie mogli czytać praktycznie codziennie między kolejkami. I tak, wiemy, że temat nowej strony przewija się już od przeszło dwóch lat i już kilka razy ją zapowiadaliśmy, ale w końcu przyszła pora, aby go sfinalizować.

Ze względu na to, że rozgrywki nam się powiększają, szukamy osób do organizacji Ligi Fanów, koordynowania spotkań, obsługi strony internetowej, Facebook, YouTuba. Jeżeli więc chcesz pracować w sporcie, mieć wpływ na kierunki rozwoju LF i innych powiązanych z ligą projektów, zachęcamy do aplikacji oraz - przede wszystkim - tworzyć Ligę Fanów od tej drugiej strony, nie jako zawodnik, a organizator. Jest również plan na zmianę sponsora technicznego, który zapewni profesjonalny sprzęt piłkarski oraz zwiększy pule na nagrody zespołowe i indywidualne. Na pewno dużą rolę odegra w tym Legia Warszawa, która ma zostać oficjalnym partnerem rozgrywek. Bilety na mecze stołecznej drużyny, szaliki, koszulki czy darmowe piwo na zakończenie to już będzie standard naszych działań. To wszystko oczywiście z myślą o was i o waszym przywiązaniu do rozgrywek Ligi Fanów. Z nowych rzeczy planujemy stworzyć reprezentację Ligi Fanów i na wzór Nocnej Ligi Halowej czy Futboligi wystartować w Pucharze Polski. Aż sami jesteśmy ciekawi ile jesteśmy w stanie osiągnąć z tak dobrymi zawodnikami jacy uczęszczają w naszych rozgrywkach.

Już teraz uprzedzamy, że wpisowe za rundę prawdopodobnie wzrośnie w każdej lidze o około 100 zł. Wzrost jest spowodowany naszymi nowymi działaniami, ale nie są to aż takie kokosy, szczególnie porównując to do wszystkich nowości jakie planujemy wdrożyć. Poza tym, patrząc na średnią ilość osób w zespole, wzrost 10 zł (lub mniej) na głowę jest praktycznie niewidoczny. Macie nasze słowo, że wszystkie pieniążki zainwestujemy w Ligę Fanów, tak abyście Wy uczestnicy jeszcze więcej z niej wyciągnęli i jeszcze lepiej się bawili.

Mniej więcej od początku sierpnia będziemy przydzielać zespoły do odpowiednich poziomów zaawansowania. Dlatego potrzebujemy od was jasnej deklaracji do 31 lipca: czy w kolejnym sezonie gracie dalej, czy się łączycie z inna ekipą, czy po prostu rezygnujecie. W sumie mamy aż i tylko 80 miejsc, a nowych zespołów, które w międzyczasie się do nas zgłosiły jest aż 15. Musimy wiedzieć na kogo możemy liczyć, bo nie chcemy żadnej ze zgłoszonych drużyn wystawić do wiatru. Temat jest bardzo ważny. Po terminie 31.07 każda stara drużyna będzie już traktowana jako nowa i może wylądować po prostu na końcu kolejki.

W kolejnym sezonie chcemy 80 drużyn podzielić na 8 poziomów zaawansowania i dobrać drużyny do każdej ligi w taki sposób, aby nie było meczów jednostronnych. Zależy nam na tym, aby wszystkie końcowe rozstrzygnięcia zapadły w ostatnich kolejkach, co zagwarantuje wysokie emocje, od września do czerwca. Tak robimy od lat i jak widać sprawdza się to w 99%, dlatego mamy plany, żeby niektóre drużyny podciągnąć w górę, a niektóre przesunąć w dół. Pamiętajcie, że na każdym poziomie rozgrywkowym gwarantujemy wam to samo, a Ekstraklasie różni się od 7 ligi tylko poziomem sportowym.

Słowem zakończenia - odpoczywajcie, ładujcie akumulatory, zadbajcie o niezłą formę i wzmocnienia, bo start kolejnej edycji to wcale nie jest tak odległa perspektywa, jak mogłoby się wydawać. Pewnie rozegracie kilka sparingów, weźmiecie udział w jakimś turnieju i już za chwilę znowu widzimy się na starcie rozgrywek. Wydaje się, że będzie to 22 września, ale bądźcie gotowi, gdybyśmy mieli jednak wystartować weekend wcześniej. Wtedy liga zakończyłaby się jeszcze przed zimą, która przecież potrafi zaskoczyć i popsuć wiele planów. Jeśli jakaś ekipa już wie, że nie będzie kontynuowała swojej przygody w Lidze Fanów, to czekamy na sygnał. A dla wszystkich, którzy nie są uczestnikami Ligi Fanów, a może chcieliby do nas dołączyć czekamy na zgłoszenia. Oferta rozgrywek na nowy sezon zostanie opublikowana na początku sierpnia.

Do zobaczenia na piłkarskich boiskach tuż po wakacyjnej przerwie. Pamiętajcie, robimy to wyłącznie z pasji do sportu!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 0

1 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
5 1

3 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
6 1

4 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 1

5 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 1

6 LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi