Wczytuję...

KARNETY NA NOWY SEZON!

Już 21 lipca Legia Warszawa rozpoczyna walkę o powrót tytułu mistrzowskiego do stolicy. Chcesz mieć swoje miejsce na stadionie i karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowsk…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

KARNETY NA NOWY SEZON!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

NAGRODY ZA SEZON 2018/2019 ROZDANE!

02
Lip

W ubiegły piątek oficjalnie zamknęliśmy zmagania sezonu 2018/19 w Lidze Fanów. Wszystko - jak co roku - odbyło się na uroczystej gali w SportsBarze przy Łazienkowskiej 3, do którego w pewnym momencie nie dało się wejść. Bardzo nas cieszy Wasze zainteresowanie tą imprezą oraz fakt, że zdecydowaliście się wspólnie z nami pożegnać ten kapitalny sezon.

NAGRODY ZA SEZON 2018/2019 ROZDANE!

Samo zakończenie nie różniło się wiele od tych, w których wielu z Was miało już okazję wziąć udział. Nagrody czekały na wszystkie 74 drużyny, bo od zawsze wychodzimy z założenia, że grać w piłkę można lepiej lub gorzej, ale wszyscy wkładacie w to identyczną pasję, którą należy docenić. Oczywiście nie zabrakło też nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników, strzelców, asystentów, kanadyjczyków czy bramkarzy a oprócz tego - jak co roku - przygotowaliśmy quizy, w których uczestnicy mogli się popisać swoją wiedzą na temat Ligi Fanów i wygrać szaliki Legii Warszawa. Łącznie tego dnia rozdaliśmy 250 szalików stołecznej drużyny! A nie brakowało również medali, nagród rzeczowych czy voucherów do sklepu sportowego Zina. Dzięki współpracy z Legią było również darmowe piwo - według wstępnych obliczeń miłe panie z obsługi nalały aż 1500 kufli złocistego trunku! WOW.

Piątkowy wieczór przebiegł bez zakłóceń i w świetnej atmosferze. Widzieliśmy jak wielkie wrażenie zrobił na Was stół z nagrodami - wychodzimy z założenia, że za porządny wysiłek należą się porządne pamiątki i dlatego co roku nie oszczędzamy w tej kwestii. Bardzo dziękujemy też za miłe słowa dotyczące organizacji całej imprezy oraz zakończonego sezonu. To daje nam motywacyjnego kopa, by w kolejnej edycji wszystko wyglądało jeszcze lepiej. Pamiętajcie jednak, że w największym stopniu to Wy - zawodnicy, tworzycie NASZĄ Ligę! Od Was też wiele zależy, dlatego pamiętajcie o tym lajkując nasze artykuły czy subskrybując nasz kanał. To wszystko sprawia, że z każdym dniem wchodzimy na coraz wyższy poziom. Poziom nieosiągalny dla innych, ale dla nas będący jedynie etapem. Chcemy być najlepsi w Polsce i z Waszą pomocą to nie może się nie udać.

Zdjęcia z piątkowej imprezy pojawiły się już za naszym Facebooku (TUTAJ). A wkrótce znajdzie się na nim również materiał video, który niektórym odświeży a innym pokaże, jak bawi się LIGA FANÓW! Przy okazji życzymy Wam też udanych i spokojnych wakacji - ładujcie akumulatory, bo wrześniu znowu się widzimy!

 05 Zak

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0
Wybierz kolejkę:
2 1
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
2 2
Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi