Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW w lato? Tak to nie pryma aprilis! Sprawdź szczegóły, zgłoś drużynę, wejdź do gry. Startujemy już 14 czerwca.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

PLUSY I MINUSY - 22.KOLEJKA!

17
Cze

W ostatniej kolejce poznaliśmy wszystkie rozstrzygnięcia zarówno te drużynowe jak i indywidualne. Niekiedy okazały się one dość zaskakujące, niektóre ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego. Część drużyn opuszczała Estadio Grenady zawiedziona, ale znaczna część hucznie świętowała wysiłek całego sezonu. Na podsumowanie rozgrywek przyjdzie jeszcze czas, tymczasem zapraszamy do lektury plusów i minusów w kolejce kończącej rywalizację w sezonie 2018/2019!

PLUSY I MINUSY - 22.KOLEJKA!

Na początek plusy:

MISTRZOWIE W KOMPLECIE

Do zwycięzców, których poznaliśmy w poprzedniej kolejce, dołączyły kolejne ekipy, które tytuł zapewniły sobie pośrednio lub bezpośrednio na ostatniej prostej. I tak, w I lidze, dość nieoczekiwanie po tytuł sięgnęła drużyna Hiszpania Club de Futbol, która w ten weekend nawet nie rozegrała swojego meczu. O okolicznościach w jakich do tego doszło, piszemy szerzej w dalszej części artykułu. Po bezpośrednim starciu z Niezłomnymi, w II lidze mistrzem został LTM Warsaw ostatecznie odjeżdżając swojemu rywalowi na 6 pkt. W czwartej lidze w korespondencyjnym pojedynku górą okazała się Aleja Seksu i Biznesu, która męczyła się z NAF Genduś i była o... poprzeczkę od oddania pierwszego miejsca Lujwaffe. W VI lidze rzutem na taśmę Green Lantern przeskoczył Chłopców z Bródna, wygrywając w bezpośrednim pojedynku. Wszystkim mistrzom gratulujemy końcowego triumfu i życzymy dalszych sukcesów na wyższych poziomach.

W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTĄ GALĘ

Rozgrywki na boisku piłkarskim dobiegły końca, a my czekamy na oficjalne zakończenie, które odbędzie się 28 czerwca o godzinie 19.00 w dobrze nam wszystkim znanym miejscu czyli SportBar Łazienkowska 3. Będzie to czas podsumowań, integracji i wymiany spostrzeżeń o minionym sezonie. Pamiętajcie że nagrody są przewidziane dla WSZYSTKICH drużyn, dlatego delegacja z każdej ekipy jest po prostu wskazana! Dodatkowo dla każdego, kto pojawi się tego dnia na rozdaniu nagród, przewidziana jest niespodzianka, dlatego już teraz rezerwujcie sobie wolny wieczór w następny piątek.Kto jeszcze tego nie uczynił zapraszamy do wydarzenia - TUTAJ

KOLEJNY AWANS TYLKO ZWYCIĘSTWO

Tylko Zwycięstwo nie było wymieniane w gronie faworytów I ligi, już samo utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy mogłoby być uznane za sukces, jednak na ostatniej prostej zespół braci Jałkowskich uzyskał awans do elity. Ten sukces zasługuje na szacunek, zwłaszcza że po 4 meczach mieli na koncie jedynie 1 punkt, ale potrafili się podnieść i w ostatnim meczu pozbawili mistrzostwa Contrę samemu wskakując na podium. Tylko Zwycięstwo może posłużyć jako wzór dla pozostałych zespołów Ligi Fanów, bo nie zmieniając drastycznie składu w ciągu 3 sezonów zrobili 3 awanse, szczebel po szczeblu i w przyszłym roku będą mierzyli się z najlepszymi.

BEZPOŚREDNI POJEDYNEK O KRÓLA STRZELCÓW

W meczu pomiędzy Augusto Penguins, a Radością doszło do sytuacji nieczęsto spotykanej czyli do bezpośredniego pojedynku o koronę króla strzelców, pomiędzy Maćkiem Zarodem, a Danielem Makusem. Daniel miał parobramkową stratę do Maćka, ale dość szybko ją zniwelował, a chwilę później przeskoczył w klasyfikacji swojego rywala. Zawodnik Pingwinów zdołał odpowiedzieć jednym trafieniem, ale to było za mało, by zdobyć koronę. Szkoda jedynie, że taki pojedynek, w którym dwaj rywale stają oko w oko, był dość jednostronny.

 

Pora na minusy:

KONIEC LIGI

Ostatni gwizdek w starciu Mobilisu z Mikrostrzelbami oznajmij jednocześnie koniec sezonu 2018/2019. Sezonu dla nas pod wieloma względami przełomowego. W szranki stanęło 74 drużyny, co jest naszym absolutnym rekordem, a coś czujemy, że w przyszłym sezonie ten rekord jeszcze pobijemy. Graliśmy na nowej lokalizacji, transmitowaliśmy 2 mecze na żywo w HD, otworzyliśmy siódmy poziom rozgrywkowy, przeprowadzaliśmy wywiady z zawodnikami i robiliśmy dla was wiele innych rzeczy, ale na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Teraz trzeba czekać aż do września, by ponownie móc rywalizować w najlepszej lidze w Warszawie

FINISZ CONTRY

Postawa Contry na koniec sezonu jest chyba największym rozczarowaniem Ligi. Zespół, który miał wszystko w swoich rękach, po 15 kolejkach wciąż niepokonany, w czterech ostatnich meczach ponosi 3 porażki, w tym ta najważniejsza w ostatniej kolejce z Tylko Zwycięstwo i w ostatniej chwili mistrzostwo wymyka im się z rąk na rzecz Hiszpanów. Nie wiemy co się stało z zespołem Michała Raciborskiego w końcówce sezonu, ale to przestroga na przyszłość, że choćby mała zniżka formy może mieć duże konsekwencje i mamy nadzieję że grając w Ekstraklasie, będą mieli to w pamięci.

SPORO CZERWIENI NA KONIEC SEZONU.

Końcówka sezonu to sporo meczów, które przesądzały o mistrzostwie, medalach czy spadku nie mogło więc zabraknąć emocji nie zawsze tych pozytywnych. Arbitrzy musieli kilkukrotnie sięgać po kartoniki, również te czerwone. Do największego spięcia doszło w meczu Landtechu z Furduncio, gdzie dwóch zawodników, po jednym z każdej drużyny, musiało przedwcześnie zakończyć mecz, doszło do przepychanek pomiędzy zespołami i chwilę trwało, zanim można było wznowić mecz. Mimo napiętej atmosfery podczas zawodów, po końcowym gwizdku obie ekipy przybiły sobie piątki i cieszyły się z osiągniętych wyników na koniec sezonu.

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi