Wczytuję...

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

UDOSTĘPNIANIE MATERIAŁÓW LIGOWYCH!

28
Maj

W obecnych czasach wizerunek w sieci jest istną wizytówką organizacji, a także świadectwem jakości. W Lidze Fanów występuje ponad 70 zespołów, a liczba aktywnych zawodników to ponad 1200 osób! Potencjał na to, aby o Was i o Lidze Fanów zrobiło się jeszcze głośniej, jest zatem niesamowity. W przyszłe lata celujemy w aż 100 zespołów i jesteśmy pewni, że to nie jest wyłącznie marzenie. Potrzebujemy jednak waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! A jak można nas wesprzeć dowiecie się w poniższym artykule.

UDOSTĘPNIANIE MATERIAŁÓW LIGOWYCH!

Zdecydowana większość z Was zapewne wie o istnieniu naszej strony internetowej, jak i fan-page'a na Facebook'u. Razem stworzyliśmy społeczność, z której jesteśmy dumni. Niemal 5800 osób śledzi na co dzień newsy z życia Ligi Fanów, którymi dzielimy się z Wami praktycznie co kilka godzin. I tak od lat. W przeciągu tygodnia pojawia się wiele artykułów, w których piszemy o tym co działo się w ostatni weekend na Estadio de Grenady czy Picassa. Wśród nich są przede wszystkim wywiady pomeczowe, które staramy się przeprowadzać profesjonalnie, ale także z odrobiną humoru. Pamiętajcie, że to Wy jesteście głównymi bohaterami tych publikacji i naszym skromnym zdaniem, jest to dobry moment, aby podzielić się ze znajomymi chwilą, w której oko kamery i mikrofon prowadzącego są skupione właśnie na Was.

Niedawno wystartowaliśmy też z profilem na Instagramie, który będziemy sukcesywnie rozwijać. Chcemy, aby lądowały tam najbardziej spektakularne ujęcia z meczów z Waszym udziałem, a przy okazji zamierzamy zorganizować kilka ciekawych konkursów na najciekawsze komentarze i nie tylko. Na pewno będzie mnóstwo zabawy i liczymy, że będziecie się przy tym świetnie bawić!

Być może nieco mniej oczywisty jest fakt, że istniejemy także na najpopularniejszym portalu z materiałami video, czyli YouTube. Nasz kanał w tej chwili subskrybuje ponad 300 osób, a zamieszczane materiały zyskują coraz większą popularność. My ze swojej strony staramy się, aby publikowane przez nas nagrania były coraz lepszej jakości, tak aby jeszcze bardziej przykuwały Waszą uwagę.

Naszej uwadze nie umyka również Wasza wysoka dyspozycja. Zawodnicy, którzy w obiektywnej ocenie byli najlepsi w danej kolejce, są nagradzani tytułem MVP, z czym wiążą się także nagrody rzeczowe. Swoje nazwisko możecie też zobaczyć w 6-tce kolejki. Uważamy, że znalezienie się w tak doborowym towarzystwie jest dobrym powodem, aby grafikę z wyróżnionym własnym nazwiskiem udostępnić na swoim profilu, czy też na fan-page'u swojego zespołu. Tutaj pole do popisu jest niemałe – w Lidze Fanów występuje w tej chwili 74 zespołów, z czego ponad połowa posiada swój profil na portalu społecznościowym. Szczerze mówiąc zdarza nam się zastanawiać, czemu informacja o pojawieniu się własnego gracza wśród najlepszych piłkarzy kolejki nie jest triumfalnie obwieszczana na stronie klubu – a przecież jest się czym chwalić! Pamiętajcie, że to również reklama dla Ligi Fanów.

Jednym z naszych cotygodniowych cykli jest też artykuł zatytułowany Plusy i Minusy. Oczywiście, w sytuacjach, gdy macie gorszy dzień i ktoś z Was znajdzie się w sekcji dotyczącej niezbyt eleganckich zachowań – w 100% rozumiemy, jeśli wolelibyście to zachować dla siebie. Jednak przede wszystkim staramy się wyróżniać zachowania i postawy godne sportowców. Niektórzy z Waszych znajomych - czy nawet z rodziny - mogą nie wiedzieć, że poza domem, na boisku jesteście waleczni, zdeterminowani czy też skłonni do poświęceń. Wielokrotnie dawaliście przykład tego, że nawet w amatorskim futbolu jest miejsce na wielkie gesty i chcielibyśmy, abyście nie wstydzili się o tym mówić czy pisać.

Staramy się też, poza ligowymi meczami, rzucać Wam wyzwania, które odpowiedzą na pytanie: „Jak dobzi naprawdę jesteście?" Mowa oczywiście o TurboFanie czy też TeamChallenge. Atmosfera „na planie" zawsze jest znakomita i poważnie rozważamy zmontowanie zakulisowych, niepublikowanych urywków. W tych programach dajecie się poznać nie tylko jako zdolni gracze, ale także jako ciekawi i często bardzo zabawni ludzie, czym wielu oglądających jest pozytywnie zaskoczonych.

Sporo merytorycznej zawartości wrzucamy przy okazji publikowania zapowiedzi. Często zawodnicy typują swoje wyniki na podstawie pozycji w tabeli danego zespołu, jednak po przeczytaniu paru słów o obu ekipach, gdzie można się dowiedzieć czasami o ciągnącej się latami rywalizacji między nimi, zmieniają zdanie. Bywa, że w sposób żartobliwy opisujemy nadchodzącą potyczkę, ale nie brakuje nam powagi, gdy dochodzi do pojedynków o wysoką stawkę. W tych artykułach możecie o sobie przeczytać przy okazji każdej kolejki, a tym samym zaciekawić Waszych znajomych i kibiców, którzy zachęceni zapowiedzią być może porzucą myśl o spędzeniu niedzielnego popołudnia przed telewizorem i przyjdą pokibicować na Grenady lub Picassa.

Po zakończeniu ligowej kolejki, możecie również poczytać o swoich boiskowych dokonaniach. Staramy się robić coraz bardziej spersonalizowane opisy, aby podkreślić, kto danego dnia dosłownie gryzł murawę, a komu ten dzień, wbrew oczekiwaniom, nie ułożył się najlepiej. Skąd wasi bliscy, jeżeli nie od Was samych mogą się dowiedzieć o tym co działo się na boisku? To pytanie rzecz jasna retoryczne, więc gorąco zachęcamy do dzielenia się takimi artykułami.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takie jak FanTyp, gdzie dajemy wam okazję zweryfikować swoją umiejętność typowania wyników spotkań. Naszym skromnym marzeniem jest, aby taką popularność uzyskiwały inne nasze materiały, które – i to podkreślamy – robimy przecież dla Was. To właśnie w Was jest ogromna siła i potencjał na to, abyśmy mogli tego dokonać. Zatem jeżeli widzicie, że Wasi koledzy pojawiają się jako MVP, w 6-tce kolejki, w wywiadzie, TurboFanie czy Team Challenge'u - niech świat się o tym dowie. Udostępniajcie, lajkujcie, oznaczajcie, a efekt przyjdzie. Chcemy, aby Liga Fanów bezustannie się rozwijała, planujemy inwestycje w wysokiej jakości sprzęt, aby Wasze mecze mogły być pamiątkami na wiele lat i to w jakości HD. Będziemy Was zachęcać do aktywności w sieci nie tylko słowami, ale także upominkami, a nawet nagrodami.

W tym roku zacieśniliśmy współpracę z Legią Warszawa i pierwszym owocem bliższej kooperacji jest artykuł o Lidze Fanów na oficjalnej stronie Legia.com! Jak zatem widzicie, Wasza aktywność w sieci dotycząca gry w Lidze Fanów jest naprawdę czymś więcej niż tylko kliknięciem. Bardzo Wam za to dziękujemy i oczywiście prosimy o więcej. Bo Liga Fanów to przede wszystkim WY!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi