Wczytuję...

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

PLUSY I MINUSY - 15.KOLEJKA!

21
Maj

Zakończyły się rozgrywki rodzimej Ekstraklasy, powoli i my zmierzamy ku końcowi w Lidze Fanów. Pozostały nam do rozegrania 4 kolejki, nie dziwne więc, że na boisku poziom emocji z każdym tygodniem się zwiększa. Niestety pewną regularnością staje się, że któryś z zawodników nie potrafi utrzymać języka za zębami, co tak jak w poprzednich przypadkach, nie obejdzie się bez konsekwencji. Po więcej szczegółów zapraszamy do lektury naszego cotygodniowego podsumowania plusów i minusów!

PLUSY I MINUSY - 15.KOLEJKA!

Na początek plusy:

PRZEŁAMANIE PRZEŁOMU

W rundzie jesiennej grali pod nazwą Lider, ale poziom Ekstraklasy szybko zweryfikował słuszność tej nazwy i w przerwie zimowej postanowili zmienić szyld na Przełom, licząc że runda wiosenna będzie dla nich znacznie lepsza. Mimo niezłej gry w paru meczach, pierwsze zwycięstwo nadeszło dopiero w 15 kolejce i trzeba Przełomowi oddać, że zasłużenie zgarnął 3 punkty. Przed nimi jeszcze 3 ciężkie mecze, ale być może, mimo że w przyszłym sezonie już w Ekstraklasie nie zagrają, zwycięstwo z Mocno Wolą to nie jest ich ostatnie słowo. Jednak musimy też ich nieco zganić, bo nie pierwszy raz spóźniają się na mecz, podchodząc to tego dość swobodnie, a potem przez dalszą część inne drużyny muszą czekać na swoje spotkania. Panowie, punktualność do znacznej poprawy i liczymy na kolejne punkty w Ekstraklasie!

POWRÓT LIGI + EXTRA

Długo musieliśmy czekać, ale w końcu chłopaki którzy realizują ten materiał pojawili się na Grenady. Wywiady, ujęcia z drona czy inne spojrzenie na rozgrywane mecze, to wszystko, mamy nadzieję, już niedługo oddamy w wasze ręce. Dodatkowo materiał ten ma się pojawić w serwisie Legia.com, więc trafi on do szerszego grona odbiorów. Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda taki materiał, zapraszamy do zajrzenia na nasz kanał YouTube (link TUTAJ) w którym to można obejrzeć archiwalne materiały Ligi + Extra. Uwierzcie nam, jest na co popatrzeć :-)

ZACIĘTY MECZ LUJWAFFE Z MELODRAMATEM

W Lidze Fanów nie tylko w wyższych ligach mamy mecze na wysokim poziomie. W pojedynku Lujwaffe z Melodramatem nawet sędzia prowadzący ten pojedynek nie dowierzał, że to IV liga. Tempo spotkania było bardzo wysokie, mnóstwo walki na boisku, parady bramkarzy i emocje do ostatniego gwizdka. To tylko świadczy o tym jak bardzo poziom sportowy podnosi się z każdym sezonem i tak naprawdę coraz częściej widzimy takie mecze, z czego bardzo się cieszymy. O zaciętości spotkania świadczy wynik 2:1 dla Lujwaffe. Pierwsza bramka padła dopiero po 30 minutach gry. Remis pewnie byłby sprawiedliwy, ale tym razem szczęście pozostało przy ekipie z Tarchomina. Tego dnia było jeszcze kilka zaciętych spotkań w różnych ligach ,ale według nas to starcie było najlepsze w minionej kolejce.

 

Pora na minusy:

KAPITAN NIEDZIELNYCH BEZ HAMULCÓW

Chyba cotygodniową niechlubną tradycją staje się to, że któryś z zawodników nie wytrzymuje ciśnienia i wyzywając sędziów dostaje czerwoną kartkę. Tym razem ukarany został Marcin Aksamitowski z zespołu Niedzielnych, który to już wcześniej prosił się o kartkę za komentarze w kierunku sędziego, ale ten nie chcąc psuć meczu jeszcze się powstrzymywał. Ale już za słowa, których oczywiście nie będziemy przytaczać, musiał wyciągnąć czerwoną kartkę. Swoim zachowaniem Marcin zdenerwował też swoich kolegów z zespołu, bo grając z Diabłami, wcale nie wyglądali gorzej od rywala i co prawda teraz tego nie sprawdzimy, ale Niedzielni mogli powalczyć o lepszy wynik. Takie zachowanie nie przystoi zwłaszcza kapitanowi, który przede wszystkich powinien trzymać nerwy na wodzy. Sędzia spotkania też niepotrzebnie wdawał się z nim w dyskusje. Nie chodzi nam też o to, że nie można mieć uwagi do sędziego, ale jest różnica pomiędzy wskazaniem że w danej sytuacji arbiter się pomylił, a obrażaniem go i wyzywaniem. Np. w meczu IJaToSzanuję miano pretensje, że sędzia w jednej sytuacji nie dał żółtej kartki rywalom i z perspektywy czasu arbiter przyznał się, że popełnił błąd i przeprosił, ale wszystko odbyło się w sposób kulturalny. Tej kultury zabrakło Marcinowi i przez jakiś czas nie zobaczymy go na boisku, tak samo jak to bywało w poprzednich sytuacjach.

DETRONIZACJA LEGII

Niestety w tym sezonie Legia Warszawa kończy sezon bez żadnego trofeum. Przez cały sezon wiele drużyn starało się grać o takiej porze, by móc potem wspierać stołeczny klub na Łazienkowskiej. Część meczów z tego weekendu zagraliśmy też w okresie świąteczno-majówkowym licząc, że wieczorem będziemy bawić się na Starówce. Również te drużyny, które w czasie meczu rozgrywały swoje spotkania, trzymały rękę na pulsie, ale doniesienia z Warszawy, a przede wszystkim z Gliwic z każdą minutą gasiły i tak wątłą nadzieję na tytuł. Liczymy na to, że ten sezon jest tylko wypadkiem przy pracy i w następnym wszystko wróci na właściwie tory, a Legia Warszawa na swoje prawowite miejsce powróci.

KONTUZJA JACKA RAKOWSKIEGO

O niesamowitym pechu może mówić Jacek Rakowski, zawodnik Junaka i Sparty. Podczas pierwszoligowej potyczki z Saską Kępą spisywał się naprawdę dobrze i był wyróżniającą się postacią w ekipie Junaka, jednak przy jednej z ofensywnych akcji bardzo niefortunnie uderzył w piłkę i jego nogę przeszył duży ból. Sam zawodnik bardzo chciał jeszcze grać, ale ból się nasilał i było podejrzenie , że noga skręcona. Niestety, po wizycie w szpitalu okazało się, że stopa Jacka ma się dużo gorzej, a werdykt brzmiał: pęknięta kość śródstopia. Nie zobaczymy niestety Jacka już w rundzie wiosennej. Zespoły, w których swoja ambicją i walką wyróżniał się, muszą pogodzić się ze stratą czołowego zawodnika na kilka tygodni, a my ze swojej strony życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi