Wczytuję...

KARNETY NA NOWY SEZON!

Już 21 lipca Legia Warszawa rozpoczyna walkę o powrót tytułu mistrzowskiego do stolicy. Chcesz mieć swoje miejsce na stadionie i karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowsk…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

KARNETY NA NOWY SEZON!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

HALOWY PUCHAR FANÓW 2019 - TERMINARZ, GRUPY!

21
Sty

To już 11 edycja Turnieju Halowego i 11 raz spotykamy się w Białołęckim Ośrodku Sportu! Mimo że termin rozgrywek nie był dla wszystkich komfortowy, bo jak wiadomo w województwie mazowieckim to początek ferii zimowych, to do imprezy zgłosiło się aż 40 drużyn. Jesteśmy z tego wyniku zadowoleni, nawet jeśli trochę żal, że wśród uczestników nie będzie Floriana, Huty, Galaktycznych Łuków czy AGD Marking. Życie nie znosi jednak próżni i w ich miejsce udało się zachęcić do rywalizacji takie zespoły jak Ganador Warszawa, Kordiał, RDS Stal, ECCO Energia czy Fast-Service Sochaczew. Czy zatem śmiało można już powiedzieć, że będzie to najsilniejszy turniej halowy w historii? Sami sprawdźcie jak przedstawiają się wszystkie grupy!

HALOWY PUCHAR FANÓW 2019 - TERMINARZ, GRUPY!

 

Ale żeby nie było, iż doceniamy jedynie zespoły które znamy. Wśród uczestników będzie aż piętnaście nowych drużyn i każdej z nich życzymy, by wyrosła na "czarnego konia" zmagań. Nie będzie to łatwe, bo poziom jest bardzo wygórowany, ale jeśli się uda, to ewentualny sukces będzie smakował podwójnie.

Zdradzimy Wam jeszcze trochę kulis - wspomniany początek ferii oraz fakt, że wielu zawodnikom rozpoczęły się już treningi przed rundą wiosenną nie ułatwiały poszukiwań drużyn. Dodatkowo wiele zespołów chciało rozegrać cały turniej tylko w jeden dzień, a wiadomo, że miejsc na niedzielę mieliśmy tylko kilkanaście i taką opcję mogliśmy zarezerwować nielicznym. Na szczęście wszystko miało swój pozytywny finał. Łącznie zagrają u nas ekipy z 14 polskich miast! A gdzie pojedzie puchar za zwycięstwo? Jak zwykle o wszystkim zadecydują „detale". Zawody nie zmieniają swojego miejsca docelowego - podobnie jak rok temu, dwa, trzy i dalej będzie nim hala na warszawskim Tarchominie, mieszcząca się przy ulicy Strumykowej 21 nadzorowana przez Białołęcki Ośrodek Sportu.

 

▶ Szczegółowy harmonogram gry - TUTAJ

Regulamin Turnieju - TUTAJ

Drabinka Pucharowa - TUTAJ

Wydarzenie na Facebooku - TUTAJ

Wyniki na żywo - TUTAJ 

Wszystkie zespoły zostały podzielone na 8 grup. Pięć z nich zostanie rozegranych w sobotę 26 stycznia, gdzie zmagania zaczniemy od godziny 8:00 a skończymy po 23:00 a kolejne trzy w niedzielę. Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. W niedzielę od godziny 17:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie przegrywający będzie musiał pożegnać się z obiektem przy Strumykowej. Wszystkie mecze w grupach będą trwały po 15 minut. Podział grup znajdziecie na obrazku - wystarczy kliknąć na grafikę, aby ją powiększyć. Stawki zostały podzielone i ustalone zgodnie z Waszymi propozycjami meczowymi. I chyba możemy śmiało stwierdzić, że wszystko udało się tak podzielić, że każdy z Was będzie zadowolony.

Prosimy abyście stawili się na pierwszy swój mecz przynajmniej 40 minut przed gwizdkiem sędziego i odebrali klucze od szatni. Przypominamy również o przeczytaniu regulaminu, bo jego nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania. Poza tym pozwoli to uniknąć zgrzytów na samych zawodach. Jeśli chodzi o formularz zgłoszeniowy, to wszystko uzupełnicie na miejscu. Przypominamy również, że na obiekcie sportowym (hala, szatnia) nie spożywamy alkoholu i nie palimy papierosów. Z kolei wszystkie kurtki, wyjściowe buty pozostawiamy w szatni.

Zachęcamy Was też do naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje (przy pomocy powiadomień) odnośnie zwycięzców grup czy spraw organizacyjnych. Oczywiście liczymy również, że zaprosicie do wydarzenia swoich znajomych, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco. W tej edycji zadbamy także o wyniki na żywo – rezultaty będą wprowadzane w specjalnym artykule od razu po zakończeniu spotkania. Sam artykuł pojawi się najpóźniej w piątek, zaraz przez startem całej imprezy.

Zrobimy co w naszej mocy, by rozgrywki jak co roku stały na najwyższym poziomie organizacyjnym. Każdy mecz będzie obsługiwało dwóch profesjonalnych arbitrów, będziemy robili zdjęcia z całego turnieju, będą filmy (mecze + wywiady), będzie darmowa woda i energetyki LFC, no i oczywiście atrakcyjne nagrody.

Na koniec wszystkim życzymy powodzenia, chociaż zdajemy sobie sprawę, iż wszyscy wygrać nie możecie. Ale taki jest sport. Mamy nadzieję, iż zapamiętacie sobie ten turniej jako najbardziej prestiżowe Rozgrywki Halowe w Polsce. My zadbamy więc o organizację, a Wam pozostanie jedynie skupić się na grze. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto w Stolicy!

Białołęcki Ośrodek Sportu i Liga Fanów zapraszają!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0
Wybierz kolejkę:
2 1
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
2 2
Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi