Wczytuję...

BILETY - RUNDA FINAŁOWA

Przed nami ostatni, decydujący o tytule mistrza Polski etap ligowej rywalizacji. Jeśli posiadasz karnet sezonowy 2018/19 już dziś możesz zagwarantować sobie najniższą cenę na meczach Rundy Fi…

KONKURS Z BETDUDES-COM

Typuj mecze Polskiej Ekstraklasy i wygraj nagrodę główną 1000zł.Po szczegóły zabawy zapraszamy do artykułu.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

HARMONOGRAM PROSTE ZASADY!

Jak przygotowujemy Terminarz rozgrywek, co i kiedy trzeba nam dostarczyć, jakie mamy zasady? Zapraszamy do artykułu!

BILETY - RUNDA FINAŁOWA
KONKURS Z BETDUDES-COM
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
HARMONOGRAM PROSTE ZASADY!

11 LISTOPADA - ŚWIĘTUJ Z LIGĄ FANÓW!

08
Lis

11 listopada to wyjątkowa data, zwłaszcza w tym roku, bo przypada na nią 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. A ponieważ duża część z Was spędzi niedzielę na Arenie Picassa, to wpadliśmy na pomysł, byście ten dzień zapamiętali na długo.

11 LISTOPADA - ŚWIĘTUJ Z LIGĄ FANÓW!

Jeszcze tydzień temu nie wiedzieliśmy, czy nasza inicjatywa ze słów zamieni się w czyny. Na boisku na Tarchominie pojawił się bowiem poważny problem z oświetleniem, który o mało nie storpedował naszych planów. Ale wszystko zostało już naprawione, dzięki czemu wszystkich sympatyków i zawodników Ligi Fanów zapraszamy 11 listopada na mini-piknik! Część z Was tego dnia i tak się pojawi na boisku, bo na niedzielę zaplanowaliśmy kilkanaście meczów do rozegrania w ramach 19.kolejki. Ale oprócz tego, że dostaniecie okazje by pograć w piłkę, będą na Was czekały również inne atrakcje. Jakie?

 • wystawimy płachtę Turbo Fana, gdzie będzie można sprawdzić swoją celność i przy okazji wygrać koszulkę z podpisami zawodników Legii Warszawa
 • jeśli będzie niska temperatura, przygotujemy dla Was ciepłą herbatę
 • nie zabraknie magazynu Liga+ Extra
 • przeprowadzimy kilka ciekawych wywiadów z poszczególnymi zawodnikami
 • nagramy kilka spotkań
 • porobimy zdjęcia profilowe

Dodatkowo wszyscy ci, którzy przyjadą na obiekt w barwach narodowych (szalik, czapka, koszulka, kurtka, plecak, flaga, etc) wezmą udział w losowaniu specjalnych nagród! Do wygrania będą kubki, smycze, proporczyki, szaliki, koszulki Legii Warszawa, jak również napoje energetyczne czy słodkości w postaci cukierków. Mamy tego naprawdę sporo bo aż 250 gadżetów do rozdania. Nie ma znaczenia, czy jesteście zawodnikami czy kibicami Ligi Fanów – w zabawie może wziąć udział każdy!

W niedzielę grę zaczynamy o godzinie 9:00, a kończymy o 21:00. Być może dla wielu z Was to będzie szansa, by po raz pierwszy zobaczyć obiekt na Tarchominie, jakkolwiek pamiętajcie, że tego dnia należy wziąć poprawkę na dojazd. Przez stolicę nie będzie się łatwo poruszać samochodem i proponujemy Wam skorzystać z komunikacji miejskiej, choćby z metra (i wysiąść na stacji Młociny), ewentualnie pojechać Wisłostradą i Mostem Północnym, a następnie skręcić na Tarchomin.

Liczymy, że nie zawiedziecie i że nie tylko wszystkie mecze odbędą się planowo, ale też że w Waszych drużynach dopisze frekwencja. Zabierajcie ze sobą kibiców czy rodziny, byśmy wspólnie mogli celebrować to wielkie, narodowe święto.

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 13
Wybierz kolejkę:
3 0

I LIGA

Kolejka 13
Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
5 0

IV LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

V LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0

VI LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi