Wczytuję...

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18:00, pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej 3!Przyjdź na stadion i wspomóż dopingiem Legię w walce o tytuł mistrza Polski!

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

TOP 6 - 3.KOLEJKA

09
Paź

Wybraliśmy sześciu najlepszych zawodników ostatniego weekendu w Lidze Fanów! Dlaczego akurat oni? Czym wyróżnili się na tle pozostałych? Po szczegóły zapraszamy poniżej.

TOP 6 - 3.KOLEJKA

Przypominamy, że niżej wymienieni zawodnicy, jeśli chcą odebrać swoją nagrodę czyli bilet na najbliższy mecz domowy Legii Warszawa, proszeni są o kontakt z Organizatorem w ciągu najbliższych 24 h. Warunkiem otrzymania biletu jest posiadanie Karty Kibica.

EKSTRAKLASA - MACIEK MIĘKINA (ANONYMMOUS)
W Ekstraklasie najlepszym zawodnikiem trzeciej kolejki został według nas Maciek Miękina - bramkarz i kapitan Anonimowych. Jego drużyna mierzyła się z Turem Ochota i nie była faworytem tego spotkania. Wynik meczu był na styku, a to co wyprawiał w bramce kapitan Anonimowych spowodowało, że jego ekipa wygrała mecz z utytułowanym przeciwnikiem. Bronił akcje sam na sam, dyrygował kolegami i widać że bardzo mu zależało na końcowym sukcesie. To, że Maciek jest fachowcem na swojej pozycji to wiemy, ale już dawno nie widzieliśmy go w tak kapitalnej formie.

I LIGA - ALEKSANDER SZYSZKA (CONTRA)
Mecz Contry z Mixamatorem był chyba najciekawszy w tej serii w pierwszej lidze. W końcu beniaminek wygrał dwa pierwsze mecze i chciał osiągnąć dobry wynik z faworytem do wygrania ligi. Ta sztuka się nie udała, a to za sprawą między innymi Olka, którego uznaliśmy za MVP tego poziomu. Przegląd pola, rozgrywanie i budowanie akcji, do tego dwie bramki i pięć asyst to osiągnięcia gracza Contry z tego meczu. Zaimponowało nam jak Olek pracował na swoich kolegów z drużyny, często wykładając im piłkę w sytuacjach tak klarownych, że nie wypadało takich sytuacji nie wykorzystywać.

II LIGA - MICHAŁ DRYŃSKI (LTM WARSAW)
Michał jest w kapitalnej formie w tym sezonie i po raz kolejny poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Strzelił 5 bramek i był głównym architektem zwycięstwa w ten weekend, z nie byle kim, bo z drużyną Alpanu mającą w swoich szeregach kilku graczy, którzy grali kiedyś na poziomie Ekstraklasy. LTM jest obecnie liderem rozgrywek i mając takiego gracza w swoich szeregach może myśleć o medalach w tym sezonie. Kto wie jak Michał tak dalej będzie grał, być może zgarnie MVP całego sezonu.

III LIGA - ERNEST WOŻNIAK (DEPORTIVO LA CHICKENO)
O tym że Ernest jest liderem swojej drużyny wie każdy, kto oglądał choć jeden mecz drużyny Deportivo La Chickeno. W tej kolejce był niewątpliwie architektem sukcesu swojej ekipy. Strzelił cztery bramki i zaliczył dwie asysty. Robił przy tym świetne wrażenie motoryczne oraz bardzo mądrze ustawiał się w ofensywie, ściągając na siebie uwagę obrońców przeciwnika i robiąc miejsce dla kolegów z drużyny, czym znacznie ułatwiał zdobywanie przez nich pozostałych bramek. Jeżeli zdrowie pozwoli to na pewno będzie walczył ze swoją drużyną o podium w tym sezonie i jeżeli będzie w takiej formie jak w ten weekend to powalczy o wyróżnienia indywidualne.

IV LIGA - KONRAD NAWROCKI (FC ŚMIECI)
Konrada znamy z poprzedniego sezonu z Ligi Fanów gdzie jego umiejętności bardzo nam imponowały. Jakiś czas nie pojawiał się na meczach swojego zespołu. Wobec kontuzji Rafała Jewdokimowa powrócił, by pomóc kolegom i od razu był postacią, która wyróżniała się na boisku. W brutalnym i agresywnym spotkaniu ze Spartą strzelił 4 bramki i gdyby nie otoczka tego meczu, pewnie statystyki miałby jeszcze lepsze, ale wyraźnie było widać, że nie chce narażać zdrowia swojego i kolegów. Mamy nadzieję że regularnie będzie grał w tym sezonie i gdy wyleczy kontuzje Rafał, to Śmieci mogą mieć jeden z lepszych duetów napastników w tej lidze.

V LIGA - RAFAEL ANDRADE (FUNDUCIO BRASIL FC)
W pojedynku Brazylijczyków z Białorusinami czyli drużyn niepokonanych jak dotąd w tym sezonie, lepsi okazali się gracze z kraju samby, a bohaterem meczu został Rafael, zawodnik przypominający fryzurą Wiliama z Chelsea Londyn. Aby nikomu nie przyszło na myśl że zawodnik Funducio dostał MVP za fryzurę czy podobieństwo do znanego piłkarza grającego w Anglii przedstawiamy osiągnięcia Rafaela. Strzelił 3 gole zaliczył 2 asysty. Błyskotliwy, szybki, widać że jest liderem drużyny. Często bierze na siebie grę zespołu i nie boi się pojedynków jeden na jeden, z czego gracze z Ameryki Południowej słyną. Według nas to będzie mocny kandydat do złotego buta w tym sezonie.

 

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi