Wczytuję...

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18:00, pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej 3!Przyjdź na stadion i wspomóż dopingiem Legię w walce o tytuł mistrza Polski!

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

TOP 6 - 2.KOLEJKA

02
Paź

Wybraliśmy sześciu najlepszych zawodników ostatniego weekendu w Lidze Fanów! Dlaczego akurat oni? Czym wyróżnili się na tle pozostałych? Po szczegóły zapraszamy poniżej.

TOP 6 - 2.KOLEJKA

Przypominamy, że niżej wymienieni zawodnicy, jeśli chcą odebrać swoją nagrodę czyli bilet na najbliższy mecz domowy Legii Warszawa, proszeni są o kontakt z Organizatorem w ciągu najbliższych 24 h. Warunkiem otrzymania biletu jest posiadanie Karty Kibica.

Ekstraklasa - Adrian Idzikowski (FC Wilanów)

Zawodnik Wilanowa po raz pierwszy zagrał na Grenady i od razu nie dał nam wyboru! W meczu z Anonimowymi strzelił trzy bramki i zaliczył dwie asysty. Był to według nas najbardziej wyrównany mecz tego weekendu w Ekstraklasie. Adrian w kluczowym momencie tego starcia, gdy wynik był na styku, strzelił bramkę i zaliczył kluczowe podanie, co pozwoliło wypracować gospodarzom przewagę, którą utrzymali do końca meczu.

I Liga - Krzysztof Niewierkiewicz (MixAmator)

Najbardziej zacięty mecz w pierwszej lidze, gdzie o wyniku zadecydowała jedna bramka, to mecz Mixamatora z FC Melange. A bohaterem meczu został właśnie Krzysiek, który strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza przeciwników i dał swojej drużynie cenne trzy punkty. Do tego cały mecz walczył w defensywie z czego jest znany. Jak zawsze na sto procent skoncentrowany i niezwykle ambitny, a tylko tak zdeterminowani zawodnicy osiągają sukcesy. W tej kolejce zarówno Krzysiek jak i drużyna mogą świętować podwójnie bo tytuł MVP przyznajemy właśnie obrońcy Mixamatora.

II Liga - Artur Markiewicz (Joga Bonito)

Artura drużyna ograła nie byle kogo w tej kolejce. Laga Taka to bardzo solidna ekipa, ale tego dnia gracza Joga Bonito nie była w stanie zatrzymać. Szybki , zwinny , błyskotliwy to tylko kilka przymiotników charakteryzujących grę napastnika Jogi. Artur nie tylko napędzał akcje swojej drużyny ,ale sam strzelił pięć bramek i zaliczył dwie asysty czym zapracował sobie na miano MVP.

III Liga - Rafał Dobrosz (Young Guns)

Najlepszy według nas na poziomie trzeciej ligi był zawodnik Młodych Strzelb Rafał Dobosz. To co wyprawiał ten zawodnik w meczu z Niedzielnymi spowodowało, że musieliśmy przyznać mu MVP. Trzy bramki, sześć asyst to dorobek z protokołu z tego pojedynku. A ile akcji napędził Rafał tego nie da się policzyć. Sytuacje które wypracowywał były często tak klarowne ,że koledzy do pustej bramki strzelali kolejne gole ,a ostateczny wynik 18:0 to duża zasługa właśnie Rafała.

IV Liga - Miłosz Majewski (Lujwaffe Tarchomin)

Kto czytał nasz artykuł plusy i minusy ten mógł się spodziewać że MVP czwartej ligi będzie Miłosz Majewski. W końcu poprowadził swój zespół do zwycięstwa, strzelając wszystkie 4 bramki w meczu w którym spotkały się drużyny o bardzo zbliżonych umiejętnościach. Tak jak wcześniej pisaliśmy, brał na siebie odpowiedzialność za grę i jego umiejętności przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść Lujwaffe.

V Liga - Mateusz Niewiadomy (Pogromcy Poprzeczek)

Jest to wyróżnienie również dla całej drużyny Pogromców Poprzeczek, którzy już w 2 kolejce wygrali swój pierwszy mecz, a drugi  w całej historii ich występów w Lidze Fanów. Mateusz był wyróżniającą się postacią swojej drużyny. W spotkaniu zakończonym wynikiem 6-5 strzelił 3 bramki i zaliczył asystę, walnie przyczyniając się do historycznego zwycięstwa.

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi