Wczytuję...

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

#FANTYP NAGRODY!

Zabawa w FAN-typa przyjęła się znakomicie. Średnio co tydzień bawi się z nami ponad 70 osób. Ale chcemy by było ich jeszcze więcej, dlatego postanowiliśmy przyznawać dodatkowe nagrody. Komu…

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
#FANTYP NAGRODY!

NAJLEPSZA SZÓSTKA SEZONU 2017/2018!

11
Lip

W Lidze Fanów w tym sezonie poziom sportowy był niesamowity. Na każdym poziomie walka toczyła się do ostatnich kolejek, a o końcowym sukcesie decydowały detale i indywidualności. Tym trudniej było nam wybrać szóstkę marzeń, bo w każdej lidze było po kilku zawodników, którzy robili różnicę na boisku i mieli duży wpływ na osiągnięcia swoich drużyn. Oto nasza szóstka sezonu.

NAJLEPSZA SZÓSTKA SEZONU 2017/2018!

Na pozycji bramkarza postawiliśmy na Damiana Karczmarczyka. Damian miał fantastyczny sezon na Grenady, był jedną z wiodących postaci East Windu. To dzięki niemu wiele razy drużyna wygrywała mecze, bo w bramce wyczyniał rzeczy, wydawałoby się, niemożliwe. Kilku napastników zapamięta jego interwencje na długo i wielu kolegów po fachu również zwracało uwagę na znakomitą formę i umiejętności nominując go do gracza sezonu. Według nas to najlepszy bramkarz obecnie grający w lidze i na poziomie Ekstraklasy będzie bardzo mocnym punktem ekipy Sebastiana Dąbrowskiego.

Kolejnym zawodnikiem wybranym do Drużyny Sezonu jest Dawid Jarczak. Zawodnik mistrza Ligi Fanów Agresywnych Ochota w tym sezonie nie rozegrał wszystkich meczy w swoim zespole, a i tak zdobył koronę króla strzelców i miał ogromny wpływ na końcowy sukces. Świetny w ofensywie i defensywie, można powiedzieć że zawodnik kompletny. Niezwykle kreatywny w grze. Gdy go brakowało, to gra Agresywnych nie była tak efektowna. Do tego zawodnik niezwykle lubiany i szanowany za swoją postawę na boisku i poza nim. Każda ekipa chciałaby mieć takiego zawodnika w swoich szeregach.

Następnym przedstawicielem zespołu Marzeń będzie Andrzej Morawski. Już w zeszłym roku został nominowany do szóstki sezonu i teraz ponownie do niej trafił. Po prostu nie dał nam wyboru grając jeszcze lepszy sezon niż rok temu. Jak zawsze piekielnie skuteczny i mimo że obrońcy pilnowali go bardziej niż innych graczy, on znajdował sposób na strzelanie bramek i ponownie został królem strzelców. Do tego poprawił grę w obronie i widać że cały czas rozwija się jego talent. Na pewno miał bardzo duży wkład w drugie miejsce swojej drużyny choć i jego indywidualne sukcesy to zasługa kolegów z Tylko Zwycięstwo, którzy pracują na swojego lidera. Życzymy sukcesów w pierwszej lidze i takiej samej skuteczności jak w tym sezonie.

Niesamowity rok ma także za sobą Michał Dryński, niewątpliwie lider zespołu LTM Warsaw. 37 strzelonych bramek, 26 asyst, MVP trzeciej ligi to sukcesy indywidualne z tego sezonu, dlatego nie mogło zabraknąć Michała w naszej drużynie. Zawodnik niezwykle kreatywny w grze, w trudnych chwilach nie boi się wziąć na siebie ciężar gry i mamy takie wrażenie, że to zawodnik, który ma umiejętności aby grać nawet w Ekstraklasie. Kto wie może któraś z ekip już wypatrzyła jego talent i zaproponuje mu grę w elicie. Na pewno LTM zrobi wszystko by Michał był liderem tej drużyny w następnym sezonie, bo głównie dzięki niemu Irek Weber i spółka mogła się cieszyć z promocji do drugiej ligi.

Słowa uznania za kolejną nominację do top 6 sezonu dla Igora Petlyaka. Potwierdził on swoje umiejętności z poprzedniego sezonu, do tego pracując w wielu meczach dla dobra drużyny. Nie starał się za wszelką cenę dążyć do nakręcania swoich statystyk indywidualnych. Mowa szczególnie o końcówce sezonu, gdzie z konieczności grał często w obronie, choć nominalnie jest napastnikiem. To pokazuje jak dojrzałym i wartościowym jest graczem i Walking Dead zrobił kapitalny transfer proponując grę takiemu zawodnikowi. Do tego w tym sezonie sprawdziliśmy Igora w Turbo fanie, gdzie wypadł bardzo dobrze i czekamy na kolejny sezon, gdzie na pewno znowu będzie kluczową postacią swojego zespołu.

Ostatnim zawodnikiem jakiego nominowaliśmy do Dream Teamu jest Maciej Zarod, kluczowa postać Fatalnych, uczestnik Turbo Fana. Napastnik który niewątpliwie jest centralną postacią swojego zespołu. Typowy kiler, który potrafi odmienić losy spotkania, można powiedzieć że idzie śladami Igora Petlyaka. W tym sezonie Maciej zgarnął sporo wyróżnień indywidualnych, czyżby był na celowniku skautów Trupów? Jedno jest pewne w tym sezonie jego gra była niesamowita i głównym architektem awansu i medali była jego skromna osoba, bo rozmawiając z Maćkiem odnosimy wrażenie, że to co zrobił dla drużyny w tym sezonie, nie jest dla niego ostatnim wyzwaniem, dlatego czekamy na więcej w czwartej lidze.

Wszystkim nominowanym gratulujemy i mamy nadzieję że wasza forma w kolejnym sezonie pozwoli WAM ponownie znaleźć się w szóstce sezonu. Do zobaczenia we wrześniu!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi