HPF_2014_strona www
Reklama

Składy


Składy I Liga

Cosa Nostra

TEAM: COSA NOSTRA

 

Skład:

Grzegorz Fosiewicz, Piotr Morawski, Robert Górniak, Tomasz Piotrowski, Tomek Cichy, Rafał Milewski, Bartek Kisielewski, Michał Podobas, Maciek Bujniak, Bartek Podobas, Artur Miszkiewicz, Tomasz Gunerka, Artur Możdżonek, Kacper Stępień, Adam Ochenkowski, Jakub Szkopiński, Damian Borowski, Michał Głazowski, Maciej Galczewski, Michał Brener, Maciek Osiński


Orzelki  Kolo

TEAM: ORZEŁKI KOŁO

 

Skład:

Paweł Janeczek, Michał Gromulski, Piotr Zalewski, Mariusz Lejdy, Jakub Pamięta, Marcin Turowski, Mariusz Żywek, Tomasz Putkiewicz, Damian Majewski, Sylwester Madej, Krzysztof Zalewski, Paweł Chruszcz, Piotr Parol, Michał Skalski, Tomasz Madej


Dziki Mokotow

TEAM: DZIKI MOKOTÓW

 

Skład:

Łukasz Mrówka, Robert Górski, Maciej Kwiatkowski, Mariusz Dryja , Maciej Kucharski, Michał Rembelski, Adrian Krzyżański, Michał Kowalski, Marcin Kowalski, Michał Pogodziński, Janek Czempińsk


Sante

TEAM: SANTE

 

Skład:

Tomasz Kawalec, Adam Lewandowski, Piotr Kowalski, Wojciech Trochymiak, Michał Wujec, Jarosław Chrzanowski, Tomasz Cacko, Grzegorz Kozłowski, Paweł Król, Piotr Sulerzycki, Dariusz Suchenek, Marcin Matz, Paweł Kowalski, Grzegorz Grubek, Michał Aleksandrowicz, Michał Nowak


Goclaw

TEAM: GOCŁAW

 

Skład:

Łukasz Kałat, Mateusz Rożnicki, Paweł Bąk, Marcin  Brzozowski, Mariusz Widliński, Artur Turek, Witek Zaremba, Piotr Pielak, Michał Humiński, Łukasz Girjotas, Marcin Baranowski, Kamil Janikowski, Bartek Dutkiewicz, Michał Majcherczak, Mariusz Brzozowski, Norbert Matusiewicz, Przemek Załęcki, Mariusz Milewski, Mateusz Klefas, Daniam Pusek


Moczymordy

TEAM: MOCZYMORDY

 

Skład:

Artur Sobolewski, Robert Kulesza, Przemysław Dolega, Łukasz Widelski, Jacek Daniszewski, Krzysztof Michałowski, Dominik Skorża, Sebastian Zalewski, Daniel Lasota, Tomek Filipkowski, Łukasz Biegaj, Michał Studziński


TUR Ochota

TEAM: TUR OCHOTA

 

Skład:

Ireneusz Jachimowicz, Andrzej Bakal, Kamil Szczęsny, Maciek Wierzchowski, Robert Hankiewicz, Maciek Zbikowski, Marek Mentrak, Mieczysław Hankiewicz, Michał Jeliński, Krzysiek Jeliński, Marcin Anczewski, Adam Bielecki, Adrian Modrzejewski, Konrad Kowalski, Maciek Mazurkiewicz, Daniel Ostrawski, Piotr Roszkiewicz, Marcin Kurkowski, Krzysztof Gumienny, Sebastian Milewski, Norbert Jackowski


Agresywni Ochota

TEAM: AGRESYWNI OCHOTA

 

Skład:

Andrzej Niemirski, Mariusz Kordas, Michał Stempin, Adam Wrześniak, Paweł Kwieciński, Szczepan Rothimmel, Michał Gałkowski, Marcin Judyta, Piotr Lach, Marcin Cieplak, Michał Orłowski, Rafał Prażuch, Michał Prażuch, Adrian Gajos, Jacek Ranc, Paweł Buruszewski, Szymon Wiatczek


elka

TEAM: DZK UNITED

 

Skład:

Arek Jurek, Andrzej Dąbek, Darek Myśliwiec, Łukasz Bujok, Daniel Pokorski, Piotrek Kowalski, Rafał Heba, Patryk Maciejewski, Paweł Rulski, Maciek Błaszczyk, Paweł Koziorek, Eman Wopaleński, Łukasz Brzeszcz, Artur Zagroda, Mateusz Puchalski


Varsowia

TEAM:VARSOVIA  

 

Skład:

Krzysztof Gaładyk, Tomasz Cieślik, Piotrek Resiak, Ernest Wiewiórka, Marcin Wojtunik, Jacek Wojtunik, Marcin Pilich, Przemek Jurek, Michał Bogus, Mikołaj Kozłowicz, Maciek Korzeniewski, Marcin Zaborski, Daniel Paździoch, Szczepan Trzęsimiech, Filip Grzegorczyk, Robert Goleniewski


FC 97_1

TEAM: FC 97

 

Skład:

Piotr Lachowicz, Grzegorz Kowerski, Ludwik Cichmiński, Błażej Cichmiński, Valery Kolkovsky, Marcin Szumski, Łukasz Wojciechowski, Adam Kempa, Paweł Tarnowski, Chrystian Stachura, Sebastian Urbańczyk, Mariusz Jóźwiak, Karol Kwietniewski, Kamil Grochowina, Marcin Florczyk, Rafał Wojciechowski, Grzegorz Goss, Grzegorz Fraś


elka

TEAM: AFK SŁUŻEŹNIA

 

Skład:

Rafał Dąbrowski, Paweł Sulejowski, Arkadiusz Życzyński, Piotr Szurmiński, Konrad Szczepański, Michał Orlik, Marcin Sikora, Tomek Jureczka, Robert Maksimczyk, Adam Rutka, Robert Kisiel, Czarek Słocki, Kamil Janus, Kamil Kołociewiak, Łukasz Glanowski, Eryk Pajor, Łukasz Barwiński


Zmieniony: Wtorek, 31 Maj 2011 12:39
 



 
kontant_z_oraganizatorem
Czy jesteś za tym aby rozgrywki Ligi Fanów byly rozgrywane ?

 
I Liga

Moczymordy
Szóstka

3 : 0

FORZA
TUR Ochota

6 : 6

Agresywni Ochota
Sante

11 : 4

Wola United
Action!

4 : 3

Cosa Nostra
FC Opoczno

18 : 5

Orzełki Koło
NaKacu Grochów

4 : 5

II Liga

FC Kretes
-

- : -

ALPAN
FC Melange

5 : 2

Zacisze
Promil Mokotów

0 : 3

ARAS
Gloria Victis

3 : 0

Fundacja Ader
Junak

6 : 3

Ganadores
Bottlefriend.pl

8 : 2

Hiszpania Club de Futbol
Northside Fans

1 : 4

III Liga

Chacarita
FC Kaczory

4 : 4

FC Zdrowa Cela
Wczorajsi

2 : 8

Kibole.pl/team
FC Rozruch

9 : 0

NiHooYa
Bydlaki

10 : 1

Baner_strona_Fundacja Kibica
HPF_2014_baner reklamowy_strona
IMG_9483-001
IMG_9485-001
IMG_9516-001
IMG_9535-001
IMG_9559-001
IMG_9577-001
IMG_9597-001
IMG_9628-001
IMG_9647-001
IMG_9660-001
IMG_9673-001
IMG_9678-001