Wczytuję...

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

#FANTYP NAGRODY!

Zabawa w FAN-typa przyjęła się znakomicie. Średnio co tydzień bawi się z nami ponad 70 osób. Ale chcemy by było ich jeszcze więcej, dlatego postanowiliśmy przyznawać dodatkowe nagrody. Komu…

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
#FANTYP NAGRODY!

NOWY PARTNER ROZGRYWEK - LFC!

14
Mar

Żeby grać w Lidze Fanów potrzeba dużo energii. Czasami trudno o nią o godzinie 9:00 czy pod koniec dnia meczowego, ale przygotowaliśmy coś dla Was na takie okoliczności. Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC!

NOWY PARTNER ROZGRYWEK - LFC!

Wielu z Was miało już okazję zapoznać się z Legia Energy Drink. Częstowaliśmy Was nimi podczas Turnieju Noworocznego oraz Halowego Pucharu Fanów. Ale to był dopiero wstęp, bo dzięki rozszerzeniu naszej współpracy, napoje LFC pojawią się także na Lidze Fanów! O tym jak często i komu będziemy je rozdawać – o tym musimy jeszcze pomyśleć, lecz najważniejsze, że znalazła się kolejna instytucja, która chciała wesprzeć nasz projekt i poprzez naszą inicjatywę dotrzeć do jeszcze szerszego grona własnych odbiorców. A nie mówimy tutaj tylko o fanach Legii. Owszem – kupowanie tego produktu ma pokazać identyfikację z klubem ze Stolicy, ale przecież wśród Was są też kibice innych drużyn, dla których nie ma znaczenia co jest na opakowaniu, lecz jak smakuje dany napój i jak pozytywnie wpływa na poziom energii czy koncentracji. LFC spełnia wszystkie te wymogi.

Co więcej - część zysków ze sprzedaży napoju, producent LFC Energy Drink S.A. przekazuje na rzecz Fundacji Warsaw Sports Group. Ta organizacja zajmuje się przygotowywaniem młodych Warszawiaków do przyszłej zawodowej kariery sportowej. Kupując LFC wspomagacie więc utalentowanych młodych chłopaków z Waszej okolicy, których nie zawsze stać na to, by zakładany cel osiągnąć bez finansowego zaplecza.

Serdecznie Was zachęcamy, byście przy wyborze energetyka ze sklepowej półki mieli powyższe argumenty na uwadze. Kupując LFC wspomagacie firmę, która wspiera także Ligę Fanów i jeśli ona będzie miała dobry wynik sprzedażowy, na pewno chętniej będzie przekazywała nam kolejne partie swoich napojów. Tak działa rynek, z czego na pewno zdajecie sobie sprawę.

Jeśli więc energetyk - to tylko LFC! Liga Fanów poleca!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki