Wczytuję...

ZAGRAJ W KIA CHAMP THE ARENA!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w DARMOWYM turnieju KIA CHAMP INTO THE ARENA! To zawody, w których możecie wygrać możliwość reprezentowania Polski w Rosji, jak również wygrać bilety na me…

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZAGRAJ W KIA CHAMP THE ARENA!
LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

PUCHAR LATA 2017 - ZAPISY ROZPOCZĘTE!

21
Sie

Ostatnio bijemy same rekordy. Rekord drużyn w Lidze Fanów, 60 ekip w turnieju Noworocznym, 43 zespoły w Halowym Pucharze Fanów i 30 w Pucharze Fanów a więc mamy nadzieję, że ta fantastyczna tendencja zostanie podtrzymana również w Letnim Pucharze Fanów. Ze względu, iż zawody odbędą się w jeden dzień ( 17 września - niedziela ) możemy przyjąć maksymalnie 30 ekip, tak więc nie czekajcie do ostatniej chwili, bo może się okazać, że będziecie zmuszeni obejść się smakiem.

PUCHAR LATA 2017 - ZAPISY ROZPOCZĘTE!

Puchar Lata to przedsmak nowego sezonu w Lidze Fanów, gdzie będziecie mogli sprawdzić formę swojego zespołu przed startem rozgrywek, jak również zweryfikować swój poziom sportowy z drużynami z całej Warszawy. Oczywiście zawody odbędą się na Estadio de Grenady, czyli na obiekcie sportowym gdzie co weekend rozgrywana jest Liga Fanów.

A co jeszcze Wam gwarantujemy? Przynajmniej cztery 15-minutowe mecze w grupie, darmową wodę, spikera, materiały video oraz zdjęcia. I oczywiście zapraszamy nie tylko stałych bywalców czy uczestników Ligi Fanów – z otwartymi ramionami przyjmiemy każdą nową drużynę, która będzie chciała poczuć smak sportowej rywalizacji. Czas macie do 11 września – właśnie wtedy skończymy przyjmować zapisy, chociaż mamy nadzieję, że wspomnianą „30" uda się zebrać znacznie wcześniej i ze sporym wyprzedzeniem przedstawimy Wam grupy i dokładny terminarz.

Liczymy na dużą liczbę chętnych i ze swojej strony jak zwykle obiecujemy, że zrobimy wszystko, byście w zdrowiu, z uśmiechem na ustach i z super wspomnieniami opuszczali Estadio de Grenady. Większość z Was doskonale wie, że u nas żadna piłkarska impreza nie rozpoczyna się i nie kończy wraz z gwizdkiem sędziego. To wiele tygodni przygotowań, które mają Wam zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie. Z góry życzymy powodzenia i zachęcamy do kontaktu!

  • Szczegółowy regulamin turnieju - TUTAJ
  • Dołącz do wydarzenia na portalu społecznościowym - TUTAJ
  • Dla drużyn z miejsc 1-3 atrakcyjne nagrody, okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 11 września
  • Wpisowe do turnieju wynosi 300 PLN
  • kontakt telefoniczny do Organizatora 609-021-030 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do końca zgłoszeń równy miesiąc, ale nie czekajcie do ostatniej chwili, tylko jak najszybciej montujcie zespoły i dawajcie nam znać o swoim udziale w tej prestiżowej imprezie. Niech inne drużyny już wiedzą, kogo mają się obawiać :) Zapraszamy!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
4 1
Wybierz kolejkę:
3 0

Statystyki kolejki