Wczytuję...

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!

Ligowicze potrzebujemy waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! Jak można nas wesprzeć dowiecie się w załączonym artykule.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!
FORTUNA Z LIGA FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

FORTUNA PARTNEREM LIGI FANÓW!

02
Cze

Powrót do gry nie jedyna dobra wiadomość, jaką mamy dla uczestników Ligi Fanów. Kolejna jest taka, że do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie? Wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu.

FORTUNA PARTNEREM LIGI FANÓW!

 

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20-letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Jest m.in. sponsorem głównym Legii Warszawa, sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiej 1 Ligi oraz wielu innych organizacji, klubów sportowych i od tego sezonu Fortuna będzie sprzyjała również nam! Na czym polegać będzie nasza współpraca z naszym nowym Partnerem?

Fortuna została sponsorem FAN-TYPa, a więc cotygodniowej ligi typerów, którą prowadzimy na naszym profilu facebookowym. Tym samym ci, którzy w danej kolejce poprawnie wytypują wyniki konkretnych spotkań i zrobią to najszybciej (uhonorujemy pierwszych pięć osób), otrzymają nagrodę w postaci doładowania konta w Fortunie o wartości 50 zł (w punktach FKP). W sytuacji, gdyby więcej osób poprawnie wytypowało prawidłową kombinację, to kolejnych pięciu typerów otrzyma bonus w wysokości 30 zł. To co ważne - w celu wypłacenia środków, środkami bonusowymi trzeba będzie obrócić tylko raz po dowolnym kursie.

Warunkiem odbioru nagrody jest oczywiście posiadanie konta u naszego Partnera. Kto jeszcze nigdy nie grał on-line w zakładach bukmacherskich Fortuna, może założyć konto pod linkiem TUTAJ Co ważne, rejestrując się poprzez podany przez nas link gracz otrzymuje specjalną promocję dla Ligi Fanów - zakład bez ryzyka do 125 zł na pierwszy kupon. Po odbiorze bonusu, jeżeli wasz pierwszy kupon okaże się nietrafiony, otrzymacie zwrot stawki aż do 125 zł. Warto więc spróbować!

Im więcej osób dokona założenia konta poprzez nasz link TUTAJ im więcej będziecie wpłacali w przyszłości na nie środków, tym większe kwoty będą kumulowały się w naszej ligowej skarbonce. Nie będziemy jednak tych środków zachowywać dla siebie - wszystkie pieniądze przekażemy na cel charytatywny, np. na Szlachetną Paczkę.

Liczymy, że dzięki współpracy z Fortuną zabawa FanTypa przyciągnie jeszcze większą rzeszę chętnych, niż miało to miejsce do tej pory. Dlatego nie traćcie czasu, zakładajcie konta poprzez NASZ LINK TUTAJ i czekajcie na pierwsze mecze do wytypowania. A potem wszystko w Waszych rękach i głowach. Życzymy dobrej zabawy i wysokich wygranych! :)

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

1 LIGA

Kolejka 7
Wybierz kolejkę:
0 0

2 LIGA

Kolejka 7
Wybierz kolejkę:
3 0

3 LIGA

Kolejka 7
Wybierz kolejkę:
2 0

4 LIGA

Kolejka 7
Wybierz kolejkę:
0 0

5 LIGA

Kolejka 7
Wybierz kolejkę:
2 0

6 LIGA

Kolejka 7

Statystyki kolejki