Wczytuję...

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW - SEZON LATO 2020!

24
Maj

Liga Fanów w okresie letnim i zimowym nigdy nie organizowała rozgrywek piłkarskich. Wiadomo jednak, że obecnie przychodzi nam się mierzyć ze szczególnymi okolicznościami, które wymagają szczególnych posunięć. Dlatego też informujemy, że będąc spragnionymi piłkarskiej rywalizacji, a ale też wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom - uruchamiamy Ligę Wakacyjną w systemie jednorundowym! Oczywiście w dalszym ciągu czekamy na złagodzenie obostrzeń i możliwość organizacji zawodów sportowych do 50 osób, bo tylko w tej sytuacji jesteśmy w stanie przeprowadzić rozgrywki, ale z dobrych źródeł wiemy, że ma to nastąpić na początku czerwca. A wtedy - gaz do dechy i wracamy do tego, co uwielbiamy najbardziej!

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW - SEZON LATO 2020!

 

Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze informacje związane z Ligą Wakacyjną. A zatem!

ZGŁOSZENIA, START ROZGRYWEK, WPISOWE
Do Ligi Wakacyjnej można się zgłaszać maksymalnie do 15 czerwca, aczkolwiek już teraz swoją gotowość potwierdziło ponad 50 drużyn, więc przy maksymalnym obłożeniu jakie możemy zapewnić (60 ekip), wolnych miejsc zostało już naprawdę niewiele. Jeśli chodzi o wpisowe, to będzie ono wynosiło 1900zł od drużyny. Sam start rozgrywek przewidziany jest na 21 czerwca a koniec na 30 sierpnia.

KTO MOŻE ZAGRAĆ, JAKI SYSTEM ROZGRYWEK ?
Do Ligi Wakacyjnej tak naprawdę może się zgłosić każdy tzn. drużyny grające w Lidze Fanów, ale również nowe zespoły poszukujące rywalizacji na najwyższym poziomie. Wszystkie ekipy zostaną podzielone na nowe poziomy zaawansowania, zgodnie z prezentowaną przez nie jakością sportową. Sama liga będzie rozgrywana w systemie jednorundowym tzn. mecze bez rewanżów. W sumie każda drużyna rozegra po dziewięć spotkań. Od września rozgrywki powrócą do standardowego formatu czyli ligi sezonowej, a więc rundy jesiennej i wiosennej.

GDZIE I KIEDY BĘDZIEMY GRALI ?
Wszystkie mecze w Lidze Wakacyjnej będziemy rozgrywali w weekendy - głównie w niedzielę. W okresie 2,5 miesięcy rozegramy 9 kolejek przy czym w miesiącu lipcu (dokładnie 19 lipca) i sierpniu (dokładnie 16 sierpnia) ligowe rozgrywki będą mieć pauzę. Domyślamy się, że mimo panującej pandemii każdy z Was chciałby wypocząć, gdzieś wyjechać, dlatego chcielibyśmy, abyście właśnie w wyżej wymienione weekendy zaplanowali swoje podróże.
W kwestii boiska przygotowaliśmy dwa warianty:
Wariant_1 - Przy zgłoszeniu 50 zespołów wszystkie spotkania zostaną rozegrana na Arenie Picassa w jeden dzień w godzinach 07:00 - 22:00. Wybraliśmy boisko Picassa ponieważ to tam będziemy mogli grać od rana do wieczora bez żadnych przeszkód. Dodatkowo ten obiekt ma więcej zalet od Grenady ponieważ oferuje większy plac, jest możliwość rozgrzania się w pobliskim parku, do tego duży parking i znacznie lepsza nawierzchnia.
Wariant_2 - Przy zgłoszeniu 60 zespołów (na obecną chwilę najbardziej prawdopodobny) spotkania zostaną rozegrane na Arenie Grenady i Picassa w godzinach 08:00 - 21:00, z tym że 2/3 wszystkich spotkań odbędzie się na Picassa.

REGULAMIN ROZGRYWEK, ORGANIZACJA ZAWODÓW
Standard rozgrywek letnich będzie taki sam jak na sezonowej Lidze Fanów, czyli ze wszystkimi artykułami, materiałami video czy konkursami. Ze względu na to, że planujemy w ciągu całej niedzieli rozegrać aż 20 spotkań a po każdym meczu robić 15 minutową przerwę, spotkania będziemy zaczynać od wczesnych godzin porannych i kończyć późnym wieczorem. Wszystkie drużyny będą wpuszczane na obiekt przez organizatora. Aby utrzymać liczbę max 50 osób na boisku planujemy wpuszczać na nie tylko zawodników grających – niestety nie będzie miejsca dla kibiców, kolegów czy rodzin. Nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć. Każdy zawodnik przed wejściem na boisko będzie musiał zdezynfekować swoje dłonie – odpowiednie środki czystości będą na Was czekały w stosownym miejscu. Kolejna zmiana jest taka, aby do organizatorów podchodził tylko kapitan danej drużyny. Nie twórzmy niepotrzebnych zbiorowisk czy skupisk i unikajmy koncentracji przy stoliku sędziowskim lub namiocie organizacyjnym. Dodatkowo po skończonym spotkaniu starajmy dziękować sobie w sposób jak najmniej inwazyjny. Wiemy, że nie jest to najbardziej komfortowa sytuacja, ale musimy się trzymać reżimu sanitarnego, bez względu na to jaki mamy do niego stosunek.

DODATKOWE INFORMACJE
W czasie trwania rozgrywek Wakacyjnych będziemy mieli możliwość przetestowania nowej strony internetowej, nowych funkcjonalności, zrobienia zdjęć profilowych wszystkim zawodnikom, a zweryfikujemy także możliwość wprowadzania wyników i statystyk on-line. Sama strona w części administracyjnej i częściowo frontowej jest już gotowa i liczymy na wielkie otwarcie do końca maja lub na początku czerwca.
Terminarz w Lidze Wakacyjnej będzie opublikowany na stałe tzn. po 2 kolejce będziecie już wiedzieli z kim gracie do końca sezonu, w jakich godzinach i na którym boisku. Jeżeli macie jakieś propozycje lub wskazówki co do terminarza, to oczywiście jak najszybciej je do nas wysyłajcie, bo później zmiana może być praktycznie niemożliwa.
Zgodnie z zapowiedziami w Lidze Wakacyjnej zaprezentujemy wam nowego partnera rozgrywek czyli znane wszystkim Zakłady Bukmacherskie FORTUNA. Szczegóły opiszemy bliżej startu rozgrywek, ale możemy zdradzić że Fortuna będzie głównym sponsorem w naszym cotygodniowym FANTYP-ie, tak więc liczymy na naprawdę sporą frekwencję w naszej facebookowej zabawie.
Z innych ważnych informacji - pod koniec sierpnia przez okres 4 tygodni boiska na Picassa będzie remontowane i w konsekwencji od nowego sezonu Liga Fanów będzie miała obiekt z prawdziwego zdarzenia - 3 sektory o wymiarach 46x29 oddzielone piłkochwytami, z szatniami i profesjonalnym oświetleniem. Nie możemy się doczekać!
Gala rozdania nagród za sezon 2019/2020 jak również za Ligę Wakacyjną zostanie połączona i planujemy ją zrobić w pierwszy weekend września. Szczegóły podamy między lipcem a sierpniem.

I na ten moment, to chyba wszystko. Najbliższy czas nie będzie łatwy, ale nie wiemy jak Wam, ale nam świadomość powrotu do gry daje tak dużego kopa, że nie przejmujemy się trudnościami, z jakimi na pewno przyjdzie nam się zmierzyć. Dlatego wyciągajcie buty z szafy, prasujcie koszulki i uprzedzajcie żony, partnerki, kochanki że macie już plan na kilkanaście najbliższych niedziel. Liga Fanów POWRACA!!!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

1 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
6 1

3 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
5 0

4 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
9 1

5 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
2 0

6 LIGA

Kolejka 2

Statystyki kolejki