Wczytuję...

OBOSTRZENIA, ZASADY!

100% powagi - o to na samym wstępie chcemy Was poprosić. Poniższe punkty są WARUNKIEM KONIECZNYM do wzięcia udziału w meczach Ligi Fanów.

POLÓWKI LIGI FANÓW!

Stylowe koszulki LIGI FANÓW dostępne dla wszystkich uczestników i sympatyków naszych rozgrywek.

PROFIL NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

OBOSTRZENIA, ZASADY!
POLÓWKI LIGI FANÓW!
PROFIL NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

CHACARITA Z PUCHAREM LATA 2015

14
Wrz

W minioną niedzielę zakończyliśmy II edycję turnieju piłkarskiego o Puchar Lata 2015. Zwycięzcą została ekipa Chacarita, która w wielkim finale po zaciętym i emocjonującym pojedynku pokonała FC Wczorajszych 3:2. Trzecie miejsce zajęła ekipa Kanonierów pokonując FC Opoczno 4:3. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Damian Borowski z drużyny Chacarita. Statuetkę króla strzelców wystrzelał sobie Bartek Gołasiewicz również z drużyny Chacarita, a na miano najlepszego bramkarza turnieju najbardziej zasłużył Piotr Zduński z zespołu Kanonierzy. Puchar Fair Play tym razem wylądował w rękach ekipy FC Opoczno.

CHACARITA Z PUCHAREM LATA 2015

Tegoroczne zainteresowanie turniejem było spore, każdy chciał uczestniczyć w tym wydarzeniu, sprawdzić swoja formę przed kolejnym sezonem, lecz liczba miejsc była ograniczona. W turnieju ostatecznie wzięło udział 20 zespołów, podzielonych na cztery, pięcio drużynowe grupy co w konsekwencji gwarantowało każdej drużynie aż 4 spotkania. Do zawodów przystąpiły ekipy dosłownie z całej Polski. Białystok, Tarnów, Mława, Sochaczew, a nawet kilku zawodników z Gdańska. Poziom jak na amatorów okazał się niezwykle wysoki, każdy walczył jak lew i nikt nie odpuszczał nogi na boisku. Każdy mecz był tym decydującym! Przy pięciu zespołach, gdzie awansują tylko dwa, każda bramka ma znaczenie (przekonały się o tym dwa zespoły, kiedy zabrakło im jednego gola do awansu).

W grupie "A" rywalizacja trwała do ostatniego spotkania między trzema ekipami : FC Opoczno, FC Wczorajsi i Marcolą. Ostatecznie pierwsze miejsce w grupie zajęli zawodnicy z Opoczna, przed FC Wczorajszymi. Doceniamy też bardzo dobrą grę z kontry zespołu Cosinus, oraz świetną taktykę Marcola. Zawodnicy Bez nazwy zaczęli mocno, remisując 3:3 ze zwycięzcą grupy, ale już później nie mieli sił i zajęli 5 miejsce.

W grupie "B" zmieniało się wszystko jak w kalejdoskopie! Drużyna, która przegrała wysoko mecz, za chwilę remisowała z pretendentem do zwycięstwa w grupie! Ostatecznie pierwsze miejsce zajął FC Legion, a drugie Tiki- Taka. W bezpośrednim meczu mieliśmy remis 2:2. Również zespół FC Melange miał szansę na awans, ale uległ w bezpośrednich spotkaniach.

Grupa "C" była grupą śmierci! Zwroty nie do przewidzenia i ostatecznie niespodziewany awans z pierwszego miejsca piłkarzy z Białegostoku. Drużyna Ramis, która w zeszłym roku przegrała wszystkie mecze grupowe tym razem się zrehabilitowała. Na drugim miejscu uplasował się FC Grochów pokonując w decydującym starciu chłopaków z Woli 3:2. Na trzecim miejscu wylądował Dream Team Wola, który miał według obserwatorów najlepszy skład na papierze. Saska Kępa mimo bardzo mocnej indywidualnie ekipy nie zdołała powalczyć o awans. Ostatnie miejsce w tej grupie zajmuje ekipa Anton Apartments FC.

 

Grupa "D" była najbardziej wyrównana spośród wszystkich. Krótko mówiąc, każdy wygrał z każdym i każdy przegrał z każdym. Z pierwszego miejsca awansowali Kanonierzy, którzy przegrali na rozpoczęcie Hiszpania Club de Futbol, ale pokonali choćby Chacaritę. Z drugiego miejsca awansowała Chacarita, która awansowała dzięki dobremu stosunkowi bramek po meczu z FC Rivers i zepchnęła na 3 miejsce Joker Mława w którym zremisowała w bezpośrednim starciu 1:1.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców, a także dla wszystkich zawodników walczących w tegorocznej edycji Pucharu Lata. Wiele drużyn, nawet tych, które nie awansowały do fazy pucharowej pokazało się z dobrej strony. Dzięki nim mogliśmy oglądać wiele ciekawych, zaciętych spotkań, cudowne bramki, asysty, parady bramkarzy. Zapraszamy wszystkich do rywalizacji w przyszłym roku.
Wszelkie zdjęcia, statystyki, wyniki grupowe i finałowe zamieszczone zostaną w przeciągu tygodnia w archiwum i galerii na stronie internetowej.

 Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym fanem na FACEBOOKU zapraszamy do kliknięcia LUBIĘ TO dla profilu Ligi Fanów. Zachęcamy również do polecania naszej strony znajomym, a my obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by regularnie pojawiało się na niej wiele ciekawych informacji :)

 

 

dodaj komentarz

Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
2 1

9 LIGA

Kolejka 4

Statystyki kolejki